Porto Vecchio do Marsylia Prom

Porto Vecchio Marsylia trasa promowa laczy Korsyka z Francja i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Corsica Linea obsluguje do 3 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 12 godziny gdy La Meridionale serwis operuje do 1 razy w tygodniu trwajacym od 14 godz.

To daje 4 przeplyniecia tydzien na trasie Porto Vecchio Marsylia pomiedzy Korsyka i Francja. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Porto Vecchio do Marsylia Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Korsyka do Francji.

Porto Vecchio - Marsylia Armatorzy Promowi

  • Corsica Linea
    • 3 Cotygodniowe Przeprawy 12 godz
    • Uzyskaj cenę
  • La Meridionale
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 14 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Porto Vecchio Marsylia

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Porto Vecchio Marsylia to samochod i 2 pasazerów.

Porto Vecchio Przewodnik

Porto Vecchio to miasto w departamencie Korsyka Południowa Francji na Korsyce. Miasto jest około 65 km na wschód od Sartene. Porto Vecchio uosabia reputacji Korsyki jako "Wyspa piękna i kontrastowa". Znany jako "Saint Tropez" Korsyki, Porto-Vecchio stał się bardzo modnym ośrodkiem turystycznym (szczególnie popularne wśród Włochów), gdzie goście mogą odpocząć lub imprezowac całą noc. Jest również możliwe, aby uniknąć tłumów letnich na uboczu, w odległej zatoce lub wzdłuż ścieżki górskiej, i cieszyć się ciszą i spokojem w tym urokliwym i zróżnicowanym krajobrazie. Jedną z wielu atrakcji Porto Vecchio jest jego bliskość do chwalebnego Alta Rocca górzystego regionu Korsyki. Istnieją możliwości do uprawiania turystyki pieszej, wspinaczki, wędkowanie, jazda konna, jazdy na quadach, kąpiel w krystalicznie czystych basenach skalnych lub piknik przy górskiej rzece.

Połączenia promowe z Porto Vecchoo wyplywaja do Marsylii i Tulonu na francuskim kontynencie.

Marsylia Przewodnik

Marsylia, polozona na wybrzezu Morza Srodziemnego na poludniu Francji, jest drugim co do wielkosci miastem we Francji i jest znana z malowniczego wybrzeza i glownego portu. Po drugie tylko do Paryza w tak wielu aspektach, Marsylia jest wsrod wiekszosci miast historycznych, atrakcyjnych i popularnych we Francji, i jest pełna znakow i terakoty dachy. Jednak Marsylia ma jedną wielką roznicę, to jest domem dla wielu wspanialych zalane słońcem plaże, pokryte corniches i mnostwo atrakcji nadmorskich. Spacerujac wokol odwiedzających miasto będzie znalezc wiele urokliwych dzielnic, w ktorych zajete bazary i targi uliczne czekaja, szczegolnie w okolicy starego portu, ktory jest doskonalym miejscem do zwiedzania. Turysci odwiedzajacy Marsylia bedzie przytloczony zabytkow w ofercie. Najwazniejsze to Bazylika Notre Dame de la Garde, znajduje sie na poludniowej stronie Starego Portu: Chateau.Jesli slynie z wystepowania w cenionej powiesci Hrabia Monte Christo "Centre de la Vieille Charite", duzy osrodek polozony w dzielnicy wystawa Panier Marsylii i siega XVII wieku La Nouvelle Katedra de la major, szczegolnie piekna katedra zbudowana w ogromnym kosztem i widokiem na morze Palais du Pharo, ktoy jest wielki palc, niegdys ezydencja Nabrzez Napoleona III, a teraz domem dla wielu sezonowych wystaw.