Ile Rousse
Sete
Promy do Francja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Ile Rousse Sete

Ile Rousse Sete polaczenie laczy Korsyka z Francja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Corsica Ferries. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 11 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Ile Rousse Sete zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Korsyka do Francji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Ile Rousse do Sete?

Czas przeprawy promowej z Ile Rousse do Sete wynosi około 11h 15m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Ile Rousse do Sete i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Ile Rousse do Sete?

Cena promu z Ile Rousse do Sete może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Ile Rousse do Sete wynosi 212 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Ile Rousse a Sete?

Jest 1 operator promowy dla Ile Rousse do Sete i jest to
  • Corsica Ferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Ile Rousse do Sete?

Zarezerwuj promy z Ile Rousse do Sete poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Ile Rousse do Sete?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Ile Rousse do Sete z
  • Corsica Ferries

Czy można zabrać samochód na prom z Ile Rousse do Sete?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Ile Rousse do Sete z
  • Corsica Ferries

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Ile Rousse do Sete?

Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Jak daleko jest Sete od Ile Rousse?

Odległość pomiędzy Ile Rousse a Sete wynosi około 317 mil morskich.

Ile Rousse - Przewodnik

Ile Rousse jest miastem w regionie Haute-Corse we Francji na Korsyce. Miasto, założone w 1758 roku przez Pasquale Paoli, pierwotnie nazwany Isola Rossa, która służyła jako naturalny port. Co ciekawe, pomimo, że wyspa jest w języku francuskim, miasto jest jednym z dwóch miast na wyspie, które mają nazwy francuskie - inne zachowaly swoje włoskie nazwy.

Dzięki plaży na południu w Plage de Rindara i skalistej wysepki na północy, Ile-Rousse jest w malowniczej okolicy, co nie dziwne - teraz przyciąga wielu turystów. Architektura tego miasta, która obejmuje kilka atrakcyjnych budynków, w dużej mierze pochodzi z końca 18 i początku 19 wieku. W centrum miasta, na Place Paoli, znajduje się popiersie Pasquale Paoli. Plac jest otwarty na morze na zachód i ma przyjemny rynek. Oferując cień pod platanami, jest to dobre miejsce, z którego można wyjść na oba stare i nowe miasto.

Z miejskiego portu, odpływają promy do Nicei i Marsylii, Tulonu.


Sete - Przewodnik

Znany również jako "Wenecji Langwedocji", francuskie miasteczko Sete znajduje się na skraju Morza Śródziemnego, zaledwie 31 km od Montpellier. Urok Sete leży w jej powiązań z morza, jego Canal Grande, a także wielu restauracji, atrakcji turystycznych i tętniące życiem ulice. Goście powinni wybrać się na spacer w dół Molo St. Louis, i oglądanie wchodzących i wychodzących z jachtów i łodzi rybackich rozładunku ich ładunku. Dla bardziej relaksujące doświadczenie co lepszy sposób niż na relaks niż przy dobrym posiłku w restauracji z widokiem na morze.Miasto zostało zbudowane na zboczach Mont St Clair, wciśnięty między Thau Lagoon, Morza i kanałów, i jest jednym z największych portów na wybrzeżu Morza Śródziemnego. W Sete, jest słodka mieszanka zapachów z Morza i zarośla Morza Śródziemnego (Garrigue) w powietrzu.

Z miejskiego portu, odpływają promy do Nador, Tangler Med i Barcelony


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.