COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Corsica Linea

Corsica Linea to nowa nazwa przewoźnika Maritima Ferries, która zakupiła statki SNCM w 2016 roku i skupia się na zapewnieniu jak najlepszych połączeń z i na Korsykę.

Corsica Linea w 2016 roku przeszła parę zmian. W styczniu Patrick Rocca i jego filia MCM nabyli spółkę, jednak po paru miesiącach 15 innych udziałowców z Corsica Maritima przejęło kontrolę nad firmą i zdecydowało się zmienić nazwę i kolory firmy.

Czerwone statki Corsica Linea przez cały rok kursują z Marsylii, głównego portu handlowego we Francji. Firma oferuje również regularne przeprawy do i z Ajaccio, Propriano, Bastii i Ile Rousse, a także bezpośrednie połączenia do nadmorskiej miejscowości Porto-Vecchio.

Twój urlop zaczyna się w momencie wejścia na pokład statków Corsica Linea. Ich promy są dobrze wyposażone w różnego rodzaju kabiny, a statek "Danielle Casanova" może przewieźć do 2200 pasażerów i 700 samochodów.

Prom Jean Nicoli był pierwszym przebudowanym i przemalowanym na nowe kolory statkiem Corsica Linea. Logo firmy pokazuje również głowę Moor, symbol flagi Korsyki.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Corsica Linea rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Corsica Linea bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Corsica Linea z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Corsica Linea