Corsica Linea
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Corsica Linea

Corsica Linea to nowa nazwa przewoźnika Maritima Ferries, która zakupiła statki SNCM w 2016 roku i skupia się na zapewnieniu jak najlepszych połączeń z i na Korsykę.

Corsica Linea w 2016 roku przeszła parę zmian. W styczniu Patrick Rocca i jego filia MCM nabyli spółkę, jednak po paru miesiącach 15 innych udziałowców z Corsica Maritima przejęło kontrolę nad firmą i zdecydowało się zmienić nazwę i kolory firmy.

Czerwone statki Corsica Linea przez cały rok kursują z Marsylii, głównego portu handlowego we Francji. Firma oferuje również regularne przeprawy do i z Ajaccio, Propriano, Bastii i Ile Rousse, a także bezpośrednie połączenia do nadmorskiej miejscowości Porto-Vecchio.

Twój urlop zaczyna się w momencie wejścia na pokład statków Corsica Linea. Ich promy są dobrze wyposażone w różnego rodzaju kabiny, a statek "Danielle Casanova" może przewieźć do 2200 pasażerów i 700 samochodów.

Prom Jean Nicoli był pierwszym przebudowanym i przemalowanym na nowe kolory statkiem Corsica Linea. Logo firmy pokazuje również głowę Moor, symbol flagi Korsyki.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Corsica Linea rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Corsica Linea bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Corsica Linea z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Corsica Linea

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.