Marsylia do Bastia Prom

Marsylia Bastia trasa promowa laczy Francja z Korsyka i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Corsica Linea obsluguje do 5 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 11 godziny 1 minuta gdy La Meridionale serwis operuje do 3 razy w tygodniu trwajacym od 12 godz.

To daje 8 przeplyniecia tydzien na trasie Marsylia Bastia pomiedzy Francja i Korsyka. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Marsylia do Bastia Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Francja na Korsykę.

Marsylia - Bastia Armatorzy Promowi

  • Corsica Linea
    • 5 przeprawy w tygodniu 11 godz 1 min
    • Uzyskaj cenę
  • La Meridionale
    • 3 przeprawy w tygodniu 12 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Marsylia Bastia

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Marsylia Bastia to samochod + 2 pasazerów.

Marsylia Przewodnik

Francuskie miasto i port w Marsylii leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w południowej Francji. Jest drugim co do wielkości największym portem handlowym Francji. Rozciąga sie na wschód od Starego Portu do Dzielnicy Reformes, jest główną arterią miasta. Przy wejściu do Starego Portu są dwa duże forty, Fort Saint Nicolas na południe i Fort Saint Jean na północy. Frioul Archipelag położony jest w Zatoce Marsylii i składa się z czterech wysp. Na jednej z wysp znajduje się Chateau d'If, która zasłynęła z powieści Dumasa Hrabia Monte Christo. Centrum miasta ma kilka deptaków, zwłaszcza Rue St Ferreol, Cours Julien pobliżu Konserwatorium Muzycznego, Cours Honore-d'Estienne-d'Orves, ktore jest poza Starym Portem i okolic Hotel de Ville.

Cztery firmy promowe dzialaja na trasie z Marsylii i oferuja regularne usługi do Korsyki, Sardynii, Algierii i Tunezji. Istnieją cztery oddzielne terminale i są w "Gares maritimes sud" (południowe terminale) okręgu. Terminale krajowe I oraz II, służa pasażerom do Korsyki i Sardynii, a terminale międzynarodowe Trzy i Cztery służa pasażera do iz Algierii i Tunezji.

Bastia Przewodnik

Bastia jest drugim co do wielkosci miastem Korsyki i znajduje sie na wschodnim wybrzezu Korsyki, naprzeciwko Wloch z widokiem na archipelag Tuscan. Bezposrednio na polnoc, a dojazd samochodem lub autobusem jest le Cap Corse, dziki polwysep wysadzane Genuenczykow wiez i rozleglego rezerwatu przyrody, ktory stal sie rajem dla turystow. Podobnie jak wiele miast Korsyki Bastia historia zaczyna sie Genuenczykow ktory wyspe od 14 wieku, choc pozniejsze wieki pozostawil swoj slad - w szczegolnosci od baroku do 19. wieku.Stary Port (Vieux Port) na poludnie od miasta jest doskonalym miejscem na spacer wokol portu, aby zobaczyc sterany budynkow (prawie przypominające te, moz
emy zobaczyć w Wenecji), skupione wokoł portu rybackiego i przyjemnosci. Z portu wedrowac po ogrodzie Romieu dotrzec do cytadeli nad portem, ktora jest oryginalna Genuenczyków miasto, ktore jest chronione przez mury obronne dodanych w 15 wieku, w tym Porte Ludwika XVI, przez ktore wchodzi się do cytadeli.

Prom Port w Bastii łączy miasto do Francji (Marsylia, Nicea i Toulon) i we Wloszech (Genua, La Spezzia, Livorno, Piombino, Savona, Portoferraio).