Marsylia
Bastia
Promy do Korsyka
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Marsylia Bastia

Marsylia Bastia polaczenie laczy Francja z Korsyka. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Corsica Linea. Polaczenie odbywa sie do 9 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 11 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Marsylia Bastia zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Marsylia do Bastia?

Czas przeprawy promowej z Marsylia do Bastia wynosi około 11h 45m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Marsylia do Bastia i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Marsylia do Bastia?

Cena promu z Marsylia do Bastia może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Marsylia do Bastia wynosi 527 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Marsylia a Bastia?

Jest 1 operator promowy dla Marsylia do Bastia i jest to
  • Corsica Linea

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Marsylia do Bastia?

Zarezerwuj promy z Marsylia do Bastia poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Marsylia do Bastia?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Marsylia do Bastia z
  • Corsica Linea

Czy można zabrać samochód na prom z Marsylia do Bastia?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Marsylia do Bastia z
  • Corsica Linea

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Marsylia do Bastia?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Corsica Linea

Jak daleko jest Bastia od Marsylia?

Odległość pomiędzy Marsylia a Bastia wynosi około 248 mil morskich.

Marsylia - Przewodnik

Francuskie miasto i port w Marsylii leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w południowej Francji. Jest drugim co do wielkości największym portem handlowym Francji. Rozciąga sie na wschód od Starego Portu do Dzielnicy Reformes, jest główną arterią miasta. Przy wejściu do Starego Portu są dwa duże forty, Fort Saint Nicolas na południe i Fort Saint Jean na północy. Frioul Archipelag położony jest w Zatoce Marsylii i składa się z czterech wysp. Na jednej z wysp znajduje się Chateau d'If, która zasłynęła z powieści Dumasa Hrabia Monte Christo. Centrum miasta ma kilka deptaków, zwłaszcza Rue St Ferreol, Cours Julien pobliżu Konserwatorium Muzycznego, Cours Honore-d'Estienne-d'Orves, ktore jest poza Starym Portem i okolic Hotel de Ville.

Cztery firmy promowe dzialaja na trasie z Marsylii i oferuja regularne usługi do Korsyki, Sardynii, Algierii i Tunezji. Istnieją cztery oddzielne terminale i są w "Gares maritimes sud" (południowe terminale) okręgu. Terminale krajowe I oraz II, służa pasażerom do Korsyki i Sardynii, a terminale międzynarodowe Trzy i Cztery służa pasażera do iz Algierii i Tunezji.


Bastia - Przewodnik

Bastia jest drugim co do wielkości miastem Korsyki i znajduje się na jej wschodnim wybrzeżu, naprzeciwko Włoch z widokiem na archipelag Wysp Toskańskich. Bezpośrednio na północ jest le Cap Corse, dziki półwysep z wieżami genuejskimi i rozległym rezerwatem przyrody, który stał się rajem dla turystów. Podobnie jak wiele miast na wyspie, historia Bastia zaczyna się Genueńczyków którzy zamieszkiwali wyspę od 14w. Stary Port (Vieux Port) na południe od miasta jest doskonałym miejscem na spacer.

Prom Port w Bastia oferuje przeprawy do Francji (Marsylia, Nicea i Toulon) i do Włoch (Genua, La Spezzia, Livorno, Piombino, Savona, Portoferraio).


Marsylia do Bastia Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 10/06/2024 a 16.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Corsica Linea 10:00 21:00 11 godziny sob.
Corsica Linea 18:00 07:00 13 godziny wt., śr., pt.
Corsica Linea 18:45 07:00 12 godziny 15 minuty sob.
Corsica Linea 18:45 07:30 12 godziny 45 minuty czw.
Corsica Linea 18:45 08:00 13 godziny 15 minuty pon., niedz.
Corsica Linea 19:30 07:00 11 godziny 30 minuty pt.
Corsica Linea 19:30 08:30 13 godziny śr.

Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.