Marsylia do Porto Vecchio Prom

Marsylia Porto Vecchio trasa promowa laczy Francja z Korsyka i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Corsica Linea obsluguje do 3 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 13 godziny 30 minuty gdy La Meridionale serwis operuje do 1 razy w tygodniu trwajacym od 14 godz.

To daje 4 przeplyniecia tydzien na trasie Marsylia Porto Vecchio pomiedzy Francja i Korsyka. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Marsylia do Porto Vecchio Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Francja na Korsykę.

Marsylia - Porto Vecchio Armatorzy Promowi

  • Corsica Linea
    • 3 przeprawy w tygodniu 13 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • La Meridionale
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 14 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Marsylia Porto Vecchio

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Marsylia Porto Vecchio to samochod + 2 pasazerów.

Marsylia Przewodnik

Francuskie miasto i port w Marsylii leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w południowej Francji. Jest drugim co do wielkości największym portem handlowym Francji. Rozciąga sie na wschód od Starego Portu do Dzielnicy Reformes, jest główną arterią miasta. Przy wejściu do Starego Portu są dwa duże forty, Fort Saint Nicolas na południe i Fort Saint Jean na północy. Frioul Archipelag położony jest w Zatoce Marsylii i składa się z czterech wysp. Na jednej z wysp znajduje się Chateau d'If, która zasłynęła z powieści Dumasa Hrabia Monte Christo. Centrum miasta ma kilka deptaków, zwłaszcza Rue St Ferreol, Cours Julien pobliżu Konserwatorium Muzycznego, Cours Honore-d'Estienne-d'Orves, ktore jest poza Starym Portem i okolic Hotel de Ville.

Cztery firmy promowe dzialaja na trasie z Marsylii i oferuja regularne usługi do Korsyki, Sardynii, Algierii i Tunezji. Istnieją cztery oddzielne terminale i są w "Gares maritimes sud" (południowe terminale) okręgu. Terminale krajowe I oraz II, służa pasażerom do Korsyki i Sardynii, a terminale międzynarodowe Trzy i Cztery służa pasażera do iz Algierii i Tunezji.

Porto Vecchio Przewodnik

Korsyckie miasto Porto Vecchio leży około 65 km na wschód od Sartene i 25 km od Bonifacio.Morskie część miasta jest zbudowany na byłym słone bagna i soli nadal odgrywać ważną rolę w życiu miasta. To było ze względu na bagna, że ten region nie został opracowany wcześniej, ponieważ zostały one zaatakowane przez komary malarii aż dobrze w Xx wieku, Chociaż cytadeli na wzgórzu sięgają XVI wieku. Podczas połowy XX wieku zostały osuszone bagna, co w połączeniu z poprawą połączeń komunikacyjnych włączył miasto do rozwoju jego obecna rola jako nadmorskiego kurortu.Miasto ma dwa różne obszary popularne wśród turystów: cytadelę, Stare Miasto i port.Obszar marina jest bardzo atrakcyjna, z dużą ilością kawiarni i restauracji z widokiem na port i jest popularnym miejscem do promenady, i idealne miejsce na spędzenie letniego wieczoru.Cytadela i ulice starego miasta sięga 16 wieku, kiedy Genueńczyków kontrolowanej Korsyka. W obrębie starego miasta wokół zwiedzających Place de la Republique można odkryć oryginalne obronne i mury, piękne stare budynki naciskając na wąskich ulicach i placach, pełne malowniczych domów.