Nicea do Bastia Prom

Nicea Bastia trasa promowa laczy Francja z Korsyka i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Corsica Sardinia Ferries obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 4 godziny 55 minuty gdy Moby Lines serwis operuje do 7 razy w tygodniu trwajacym od 7 godz.

To daje 14 przeplyniecia tydzien na trasie Nicea Bastia pomiedzy Francja i Korsyka. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Nicea do Bastia Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Francja na Korsykę.

Nicea - Bastia Armatorzy Promowi

 • Corsica Sardinia Ferries
  • 7 przeprawy w tygodniu 4 godz 55 min
  • Uzyskaj cenę
 • Moby Lines
  • 7 przeprawy w tygodniu 7 godz
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Nicea Bastia

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Nicea Bastia to samochod + 2 pasazerów.

Opinie na temat promów Nicea - Bastia Prom

 • "moby-rejs promem"

  super!!!świetnie spędziłem czas na promie, można kupić piwko i wyjść na pokład widokowy ,podziwiając krajobraz ,cieszyć się rejsem. Extra, polecam.

  Krzysztof płynął na trasie Nicea Bastia z Moby Lines

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wyspa"

  Super

  Wojciech płynął na trasie Nicea Bastia z Corsica Sardinia Ferries

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "super"

  100% pozytywu

  Lukasz płynął na trasie Nicea Bastia z Corsica Sardinia Ferries na statku Mega Express Two

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "niewygodnie!"

  Pokonalismy ta trase w 6 I pol godzin a powinno byc 5.40h po poludniu, wiec nie widzielismy potrzeby rezerwacji kabin, Jednak siedzenia byly zbyt nie wygopdne jak na tak dluga podroz. Ludzie rozkladali sie na siedzeniach, I dawali brudne buty na nie. Nie polecam

  Jane płynął na trasie Nicea Bastia z Corsica Sardinia Ferries na statku Mega Express Five

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Nicea Przewodnik

Nicea jest miastem położonym na południowym wschodzie Francji na wybrzeżu Morza Śródziemnego i jest drugim co do wielkości miastem w regionie Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże Marsylii. Nicea cieszy sie, w ostatnich latach, prawdziwa rewolucja gospodarcza, kulturalna, artystyczna i architektoniczna. Nicea była popularna wśród turystów od wieków i jest w odległości jazdy do innych popularnych miejsc wypoczynkowych, takich jak Cannes, Antibes i Villefranche-sur-Mer. Nicejskie wille nigdy nie były bardziej popularne i najlepsze widoki sa na wybrzeża Riwiery Francuskiej.

Lokalizacja portu jest w samym sercu miasta i łączy z Korsyka. Nicea jest modnym ośrodkiem turystycznym i stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania Lazurowego Wybrzeża. Wyposażenie w dwóch terminalach promowych obejmują biura turystyczne, klimatyzowane przedpokoje, parking samochodowy, telefon, toalety, prysznice i przebieralnie. Z portu odpływają promy na Korsykę, Calvi, Bastia, Ajaccio i Ile Rousse.

Bastia Przewodnik

Bastia jest drugim co do wielkosci miastem Korsyki i znajduje sie na wschodnim wybrzezu Korsyki, naprzeciwko Wloch z widokiem na archipelag Tuscan. Bezposrednio na polnoc, a dojazd samochodem lub autobusem jest le Cap Corse, dziki polwysep wysadzane Genuenczykow wiez i rozleglego rezerwatu przyrody, ktory stal sie rajem dla turystow. Podobnie jak wiele miast Korsyki Bastia historia zaczyna sie Genuenczykow ktory wyspe od 14 wieku, choc pozniejsze wieki pozostawil swoj slad - w szczegolnosci od baroku do 19. wieku.Stary Port (Vieux Port) na poludnie od miasta jest doskonalym miejscem na spacer wokol portu, aby zobaczyc sterany budynkow (prawie przypominające te, moz
emy zobaczyć w Wenecji), skupione wokoł portu rybackiego i przyjemnosci. Z portu wedrowac po ogrodzie Romieu dotrzec do cytadeli nad portem, ktora jest oryginalna Genuenczyków miasto, ktore jest chronione przez mury obronne dodanych w 15 wieku, w tym Porte Ludwika XVI, przez ktore wchodzi się do cytadeli.

Prom Port w Bastii łączy miasto do Francji (Marsylia, Nicea i Toulon) i we Wloszech (Genua, La Spezzia, Livorno, Piombino, Savona, Portoferraio).