Marsylia do Algiers Prom

Marsylia Algiers trasa promowa laczy Francja z Algieria i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Corsica Linea obsluguje do 3 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 23 godziny gdy Algerie Ferries serwis operuje do 3 razy w tygodniu trwajacym od 20 godz.

To daje 6 przeplyniecia tydzien na trasie Marsylia Algiers pomiedzy Francja i Algieria. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Marsylia do Algiers Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Francja do Algierii.

Marsylia - Algiers Armatorzy Promowi

  • Corsica Linea
    • 3 przeprawy w tygodniu 23 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Algerie Ferries
    • 3 przeprawy w tygodniu 20 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Marsylia Algiers

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Marsylia Algiers to samochod + 1 pasazer.

Marsylia Przewodnik

Francuskie miasto i port w Marsylii leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w południowej Francji. Jest drugim co do wielkości największym portem handlowym Francji. Rozciąga sie na wschód od Starego Portu do Dzielnicy Reformes, jest główną arterią miasta. Przy wejściu do Starego Portu są dwa duże forty, Fort Saint Nicolas na południe i Fort Saint Jean na północy. Frioul Archipelag położony jest w Zatoce Marsylii i składa się z czterech wysp. Na jednej z wysp znajduje się Chateau d'If, która zasłynęła z powieści Dumasa Hrabia Monte Christo. Centrum miasta ma kilka deptaków, zwłaszcza Rue St Ferreol, Cours Julien pobliżu Konserwatorium Muzycznego, Cours Honore-d'Estienne-d'Orves, ktore jest poza Starym Portem i okolic Hotel de Ville.

Cztery firmy promowe dzialaja na trasie z Marsylii i oferuja regularne usługi do Korsyki, Sardynii, Algierii i Tunezji. Istnieją cztery oddzielne terminale i są w "Gares maritimes sud" (południowe terminale) okręgu. Terminale krajowe I oraz II, służa pasażerom do Korsyki i Sardynii, a terminale międzynarodowe Trzy i Cztery służa pasażera do iz Algierii i Tunezji.