Prom Marsylia do Algiers

Marsylia Algiers polaczenie laczy Francja z Algieria. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Corsica Linea. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 23 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Marsylia Algiers zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Marsylia - Algiers

Średnia cena promu Marsylia Algiers

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Marsylia Algiers to samochod + 1 pasażer.

Marsylia - Przewodnik

Francuskie miasto i port w Marsylii leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w południowej Francji. Jest drugim co do wielkości największym portem handlowym Francji. Rozciąga sie na wschód od Starego Portu do Dzielnicy Reformes, jest główną arterią miasta. Przy wejściu do Starego Portu są dwa duże forty, Fort Saint Nicolas na południe i Fort Saint Jean na północy. Frioul Archipelag położony jest w Zatoce Marsylii i składa się z czterech wysp. Na jednej z wysp znajduje się Chateau d'If, która zasłynęła z powieści Dumasa Hrabia Monte Christo. Centrum miasta ma kilka deptaków, zwłaszcza Rue St Ferreol, Cours Julien pobliżu Konserwatorium Muzycznego, Cours Honore-d'Estienne-d'Orves, ktore jest poza Starym Portem i okolic Hotel de Ville.

Cztery firmy promowe dzialaja na trasie z Marsylii i oferuja regularne usługi do Korsyki, Sardynii, Algierii i Tunezji. Istnieją cztery oddzielne terminale i są w "Gares maritimes sud" (południowe terminale) okręgu. Terminale krajowe I oraz II, służa pasażerom do Korsyki i Sardynii, a terminale międzynarodowe Trzy i Cztery służa pasażera do iz Algierii i Tunezji.