Marsylia do Bejaia Prom

Marsylia Bejaia polaczenie laczy Francja z Algieria. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Algerie Ferries. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 21 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Marsylia Bejaia zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Marsylia do Bejaia Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Francja do Algierii.

Marsylia - Bejaia Armatorzy Promowi

  • Algerie Ferries
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 21 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Marsylia Bejaia

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Marsylia Bejaia to samochod i 1 pasazer.

Marsylia Przewodnik

Francuskie miasto i port w Marsylii leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w południowej Francji. Jest drugim co do wielkości największym portem handlowym Francji. Rozciąga sie na wschód od Starego Portu do Dzielnicy Reformes, jest główną arterią miasta. Przy wejściu do Starego Portu są dwa duże forty, Fort Saint Nicolas na południe i Fort Saint Jean na północy. Frioul Archipelag położony jest w Zatoce Marsylii i składa się z czterech wysp. Na jednej z wysp znajduje się Chateau d'If, która zasłynęła z powieści Dumasa Hrabia Monte Christo. Centrum miasta ma kilka deptaków, zwłaszcza Rue St Ferreol, Cours Julien pobliżu Konserwatorium Muzycznego, Cours Honore-d'Estienne-d'Orves, ktore jest poza Starym Portem i okolic Hotel de Ville.

Cztery firmy promowe dzialaja na trasie z Marsylii i oferuja regularne usługi do Korsyki, Sardynii, Algierii i Tunezji. Istnieją cztery oddzielne terminale i są w "Gares maritimes sud" (południowe terminale) okręgu. Terminale krajowe I oraz II, służa pasażerom do Korsyki i Sardynii, a terminale międzynarodowe Trzy i Cztery służa pasażera do iz Algierii i Tunezji.