Marsylia do Tunis Prom

Marsylia Tunis trasa promowa laczy Francja z Tunezja i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Corsica Linea obsluguje do 2 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 23 godziny gdy CTN Ferries serwis operuje do 3 razy w tygodniu trwajacym od 23 godz.

To daje 5 przeplyniecia tydzien na trasie Marsylia Tunis pomiedzy Francja i Tunezja. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Marsylia - Tunis Armatorzy Promowi

  • Corsica Linea
    • 2 przeprawy w tygodniu 23 godz
    • Uzyskaj cenę
  • CTN Ferries
    • 3 przeprawy w tygodniu 23 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Marsylia Tunis

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Marsylia Tunis to samochod + 1 pasazer.

Marsylia Przewodnik

Francuskie miasto i port w Marsylii leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w południowej Francji. Jest drugim co do wielkości największym portem handlowym Francji. Rozciąga sie na wschód od Starego Portu do Dzielnicy Reformes, jest główną arterią miasta. Przy wejściu do Starego Portu są dwa duże forty, Fort Saint Nicolas na południe i Fort Saint Jean na północy. Frioul Archipelag położony jest w Zatoce Marsylii i składa się z czterech wysp. Na jednej z wysp znajduje się Chateau d'If, która zasłynęła z powieści Dumasa Hrabia Monte Christo. Centrum miasta ma kilka deptaków, zwłaszcza Rue St Ferreol, Cours Julien pobliżu Konserwatorium Muzycznego, Cours Honore-d'Estienne-d'Orves, ktore jest poza Starym Portem i okolic Hotel de Ville.

Cztery firmy promowe dzialaja na trasie z Marsylii i oferuja regularne usługi do Korsyki, Sardynii, Algierii i Tunezji. Istnieją cztery oddzielne terminale i są w "Gares maritimes sud" (południowe terminale) okręgu. Terminale krajowe I oraz II, służa pasażerom do Korsyki i Sardynii, a terminale międzynarodowe Trzy i Cztery służa pasażera do iz Algierii i Tunezji.

Tunis Przewodnik

Tunisie, stolicy Tunezji, znajduje sie w polnocnej części kraju, w pobliżu Kartaginy i Sidi Bou Said. Dzięki wspaniałej mieszanki stylów architektonicznych, szerokich i wąskich uliczek bulwarów biegną częściowo przez tramwajów Tunis uosabia ducha i dziedzictwa południowej i północnej części Morza Śródziemnego. Miasta 9. wieku Medina ma już swoje stare, kamienne ściany, ale stożkowe ulice, suków meczety oraz struktury historyczne pozostają na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W odróżnieniu do starożytnego kwartału dezorientującego skręcie cienkich korytarzy, Ville Nouvelle (Nowe Miasto) Tunis posiada schludny, uporządkowany układ siatki kolonialnego stylu i elegancji zbudowany przez Francuzów. W centrum stolicy, bardziej niedawne ożywienie przyniósł świeżego blasku i remont do swoich znakomitych teatrów, secesyjnych budynków francusko-arabskim rynku i katedry Colonial zbudowany w rzymskim stylu bizantyjskim. Aby uciec przed popołudniową ciepło miasta, goście powinni chwycić miejsce na zacienionym tarasie kawiarni tarasu Belvedere Park lub szukać jednego z Tunisu "dobrze utrzymane muzeów, takich jak Ben Abdallah, Dar Musée National du Bardo.