Marsylia
Tunis
Promy do Tunezja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Marsylia Tunis

Trasa promowa Marsylia Tunis łączy Francja z Tunezja i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Corsica Linea obsługuje swoje połączenia do 3 razy tydzien, CTN Ferries 2 razy tydzien & CTN Ferries posiada polaczenia do 5 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 10 połączeń promowych tydzien na trasie Marsylia Tunis pomiędzy Francja i Tunezja.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Francja do Tunezji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Marsylia do Tunis?

Czas przeprawy promowej z Marsylia do Tunis wynosi około 20h 10m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Marsylia do Tunis i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Marsylia do Tunis?

Cena promu z Marsylia do Tunis może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Marsylia do Tunis wynosi 1 290 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Marsylia a Tunis?

Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Marsylia do Tunis. Są to
  • Corsica Linea
  • CTN Ferries
  • CTN Ferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Marsylia do Tunis?

Zarezerwuj promy z Marsylia do Tunis poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Tunis od Marsylia?

Odległość pomiędzy Marsylia a Tunis wynosi około 487 mil morskich.

Marsylia - Przewodnik

Francuskie miasto i port w Marsylii leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w południowej Francji. Jest drugim co do wielkości największym portem handlowym Francji. Rozciąga sie na wschód od Starego Portu do Dzielnicy Reformes, jest główną arterią miasta. Przy wejściu do Starego Portu są dwa duże forty, Fort Saint Nicolas na południe i Fort Saint Jean na północy. Frioul Archipelag położony jest w Zatoce Marsylii i składa się z czterech wysp. Na jednej z wysp znajduje się Chateau d'If, która zasłynęła z powieści Dumasa Hrabia Monte Christo. Centrum miasta ma kilka deptaków, zwłaszcza Rue St Ferreol, Cours Julien pobliżu Konserwatorium Muzycznego, Cours Honore-d'Estienne-d'Orves, ktore jest poza Starym Portem i okolic Hotel de Ville.

Cztery firmy promowe dzialaja na trasie z Marsylii i oferuja regularne usługi do Korsyki, Sardynii, Algierii i Tunezji. Istnieją cztery oddzielne terminale i są w "Gares maritimes sud" (południowe terminale) okręgu. Terminale krajowe I oraz II, służa pasażerom do Korsyki i Sardynii, a terminale międzynarodowe Trzy i Cztery służa pasażera do iz Algierii i Tunezji.


Tunis - Przewodnik

Tunisie, stolicy Tunezji, znajduje sie w polnocnej części kraju, w pobliżu Kartaginy i Sidi Bou Said. Dzięki wspaniałej mieszanki stylów architektonicznych, szerokich i wąskich uliczek bulwarów biegną częściowo przez tramwajów Tunis uosabia ducha i dziedzictwa południowej i północnej części Morza Śródziemnego. Miasta 9. wieku Medina ma już swoje stare, kamienne ściany, ale stożkowe ulice, suków meczety oraz struktury historyczne pozostają na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W odróżnieniu do starożytnego kwartału dezorientującego skręcie cienkich korytarzy, Ville Nouvelle (Nowe Miasto) Tunis posiada schludny, uporządkowany układ siatki kolonialnego stylu i elegancji zbudowany przez Francuzów. W centrum stolicy, bardziej niedawne ożywienie przyniósł świeżego blasku i remont do swoich znakomitych teatrów, secesyjnych budynków francusko-arabskim rynku i katedry Colonial zbudowany w rzymskim stylu bizantyjskim. Aby uciec przed popołudniową ciepło miasta, goście powinni chwycić miejsce na zacienionym tarasie kawiarni tarasu Belvedere Park lub szukać jednego z Tunisu "dobrze utrzymane muzeów, takich jak Ben Abdallah, Dar Musée National du Bardo.


Marsylia do Tunis Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 20/05/2024 a 26.05.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Corsica Linea 13:00 12:00 23 godziny niedz.
CTN Ferries 17:00 18:00 25 godziny czw.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.