CTN Ferries
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

CTN Ferries

CTN Ferries lub Compagnie Tunisienne de Navigation łączyło przez ponad 4 dekady główne porty Tunezji z portami w kontynentalnej części Europy przez Morze Śródziemne.

Od chwili powstania w 1959 roku, CTN Ferries zdolala zalozyc jedna z najpotezniejszych firm promowych w regionie, ktora oferuje najwyzszej jakosci uslugi i doswiadczenia na pokladzie.

CTN Ferries oferuje regularne polaczenia miedzy portami tunezyjskimi a portami polnocno-srodziemnomorskimi z nowoczesna flota 6 statkow dla pojazdow pasazerskich i towarowych. Ich dwa najwieksze promy - Carthage i Tanit sa dobrze wyposazone i zapewniaja pasazerom wygodna, luksusowa i przyjemna podroz.

Udogodnienia na pokladzie promow samochodowych zawieraja recepcje, wybor restauracji, bar nocny, kawiarnie, bar przy basenie, pokoj zabaw dla dzieci, basen, jacuzzi i sklepy wolnoclowe.

Z directferries.pl można znaleźć CTN Ferries rozkłady jazdy, taryfy i zakupic CTN Ferries bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac CTN Ferries z innymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.