Marsylia
Zarzis
Promy do Tunezja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Marsylia Zarzis

Marsylia Zarzis polaczenie laczy Francja z Tunezja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, CTN Ferries. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 36 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Marsylia Zarzis zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Francja do Tunezji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Marsylia do Zarzis?

  Czas przeprawy promowej z Marsylia do Zarzis wynosi około 36h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Marsylia do Zarzis i sprawdzić dostępność.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Marsylia a Zarzis?

  Jest 1 operator promowy dla Marsylia do Zarzis i jest to
  • CTN Ferries
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Marsylia do Zarzis?

  Zarezerwuj promy z Marsylia do Zarzis poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Marsylia do Zarzis?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Marsylia do Zarzis z
  • CTN Ferries
 • Czy można zabrać samochód na prom z Marsylia do Zarzis?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Marsylia do Zarzis z
  • CTN Ferries
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Marsylia do Zarzis?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • CTN Ferries

Marsylia - Przewodnik

Francuskie miasto i port w Marsylii leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w południowej Francji. Jest drugim co do wielkości największym portem handlowym Francji. Rozciąga sie na wschód od Starego Portu do Dzielnicy Reformes, jest główną arterią miasta. Przy wejściu do Starego Portu są dwa duże forty, Fort Saint Nicolas na południe i Fort Saint Jean na północy. Frioul Archipelag położony jest w Zatoce Marsylii i składa się z czterech wysp. Na jednej z wysp znajduje się Chateau d'If, która zasłynęła z powieści Dumasa Hrabia Monte Christo. Centrum miasta ma kilka deptaków, zwłaszcza Rue St Ferreol, Cours Julien pobliżu Konserwatorium Muzycznego, Cours Honore-d'Estienne-d'Orves, ktore jest poza Starym Portem i okolic Hotel de Ville.

Cztery firmy promowe dzialaja na trasie z Marsylii i oferuja regularne usługi do Korsyki, Sardynii, Algierii i Tunezji. Istnieją cztery oddzielne terminale i są w "Gares maritimes sud" (południowe terminale) okręgu. Terminale krajowe I oraz II, służa pasażerom do Korsyki i Sardynii, a terminale międzynarodowe Trzy i Cztery służa pasażera do iz Algierii i Tunezji.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.