Genua do Tunis Prom

Genua Tunis trasa promowa laczy Wlochy z Tunezja i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Grandi Navi Veloci obsluguje do 3 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 24 godziny gdy CTN Ferries serwis operuje do 3 razy w tygodniu trwajacym od 22 godz.

To daje 6 przeplyniecia tydzien na trasie Genua Tunis pomiedzy Wlochy i Tunezja. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Genua - Tunis Armatorzy Promowi

  • Grandi Navi Veloci
    • 3 Cotygodniowe Przeprawy 24 godz
    • Uzyskaj cenę
  • CTN Ferries
    • 3 Cotygodniowe Przeprawy 22 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Genua Tunis

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Genua Tunis to samochod i 2 pasazerów.

Genua Przewodnik

Genua to miasto portowe we Włoszech i stolica regionu Liguria, znajduje się na Morzu Śródziemnym. Stare miasto zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 2006 roku i ma bogatą historię sztuki, muzyki, architektury i gastronomii. Miasto zostało zatem uznane za Europejską Stolicę Kultury w 2004 roku. Genua jest także miejscem urodzenia Krzysztofa Kolumba i Niccolo Paganiniego.

Zabytkowym centrum Genui jest labirynt placów i wąskich Caruggi Genui alejek. Łączy średniowieczny wymiar następujące 16. wieku i interwencji barokowych (kwadratowych San Matteo i starożytnych poprzez Aurea, teraz Garibaldi). Pozostałości murów 17th wieku są nadal widoczne w pobliżu katedry San Lorenzo, który jest najbardziej odwiedzanym miejscem kultu Genui.

Port w Genui to największy włoski port handlowy i przemysłowy i jeden z najbardziej aktywnych portów europejskich w basenie Morza Śródziemnego. Terminal promowy znajduje się w Calata Chiappella pomiędzy Ponte Assereto i Ponte Kolombo. Promy odplywaja głównie na Sardynie, Sycylie, Korsyke, do Hiszpanii, Tunezji i Maroka. Terminal promowy jest na wielu poziomach i jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Na najwyższym poziomie, znajduja sie poczekalnie oraz duże centrum handlowe.

Tunis Przewodnik

Tunisie, stolicy Tunezji, znajduje sie w polnocnej części kraju, w pobliżu Kartaginy i Sidi Bou Said. Dzięki wspaniałej mieszanki stylów architektonicznych, szerokich i wąskich uliczek bulwarów biegną częściowo przez tramwajów Tunis uosabia ducha i dziedzictwa południowej i północnej części Morza Śródziemnego. Miasta 9. wieku Medina ma już swoje stare, kamienne ściany, ale stożkowe ulice, suków meczety oraz struktury historyczne pozostają na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W odróżnieniu do starożytnego kwartału dezorientującego skręcie cienkich korytarzy, Ville Nouvelle (Nowe Miasto) Tunis posiada schludny, uporządkowany układ siatki kolonialnego stylu i elegancji zbudowany przez Francuzów. W centrum stolicy, bardziej niedawne ożywienie przyniósł świeżego blasku i remont do swoich znakomitych teatrów, secesyjnych budynków francusko-arabskim rynku i katedry Colonial zbudowany w rzymskim stylu bizantyjskim. Aby uciec przed popołudniową ciepło miasta, goście powinni chwycić miejsce na zacienionym tarasie kawiarni tarasu Belvedere Park lub szukać jednego z Tunisu "dobrze utrzymane muzeów, takich jak Ben Abdallah, Dar Musée National du Bardo.