Genua
Tunis
Promy do Tunezja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Genua Tunis

Trasa promowa Genua Tunis łączy Włochy z Tunezja i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Grandi Navi Veloci obsługuje swoje połączenia do 3 razy tydzien, CTN Ferries 2 razy tydzien & CTN Ferries posiada polaczenia do 3 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 8 połączeń promowych tydzien na trasie Genua Tunis pomiędzy Włochy i Tunezja.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Włochy do Tunezji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Genua do Tunis?

Czas przeprawy promowej z Genua do Tunis wynosi około 20h 20m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Genua do Tunis i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Genua do Tunis?

Cena promu z Genua do Tunis może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Genua do Tunis wynosi 1 127 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Genua a Tunis?

Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Genua do Tunis. Są to
 • Grandi Navi Veloci
 • CTN Ferries
 • CTN Ferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Genua do Tunis?

Zarezerwuj promy z Genua do Tunis poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Tunis od Genua?

Odległość pomiędzy Genua a Tunis wynosi około 457 mil morskich.

Opinie na temat Prom Genua - Tunis

 • "prom ok."

  oki

  'Splendid' travelled on Splendid

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Genua-Palermo"

  Jakosc uslug przyzwoita, kabiny czyste.

  'La Suprema' travelled on La Suprema

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "WARTO "

  Polecam - bardzo miła podróż

  'La Suprema' travelled on La Suprema

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Podróż 23.06.2017 z Palermo Imerese do Civitavecchia"

  Profesjonalna, dobrze zorganizowana obsługa począwszy od wystawienia biletu, wpuszczania na pokład samochodu, wskazania kabiny, czystość zarówno w kabinie i w całym promie, dostępność pomieszczeń dla spędzania czasu wolnego, bezpiecznie zorganizowana obsługa opuszczenia promu, punktualność dotarcia do portu w Civitavecchia. Bardzo miła i zdecydowana obsługa załogi.

  'Splendid' travelled on Splendid

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Genua - Przewodnik

Genua to miasto portowe we Włoszech i stolica regionu Liguria, znajduje się na Morzu Śródziemnym. Stare miasto zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 2006 roku i ma bogatą historię sztuki, muzyki, architektury i gastronomii. Miasto zostało zatem uznane za Europejską Stolicę Kultury w 2004 roku. Genua jest także miejscem urodzenia Krzysztofa Kolumba i Niccolo Paganiniego.

Zabytkowym centrum Genui jest labirynt placów i wąskich Caruggi Genui alejek. Łączy średniowieczny wymiar następujące 16. wieku i interwencji barokowych (kwadratowych San Matteo i starożytnych poprzez Aurea, teraz Garibaldi). Pozostałości murów 17th wieku są nadal widoczne w pobliżu katedry San Lorenzo, który jest najbardziej odwiedzanym miejscem kultu Genui.

Port w Genui to największy włoski port handlowy i przemysłowy i jeden z najbardziej aktywnych portów europejskich w basenie Morza Śródziemnego. Terminal promowy znajduje się w Calata Chiappella pomiędzy Ponte Assereto i Ponte Kolombo. Promy odplywaja głównie na Sardynie, Sycylie, Korsyke, do Hiszpanii, Tunezji i Maroka. Terminal promowy jest na wielu poziomach i jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Na najwyższym poziomie, znajduja sie poczekalnie oraz duże centrum handlowe.


Tunis - Przewodnik

Tunisie, stolicy Tunezji, znajduje sie w polnocnej części kraju, w pobliżu Kartaginy i Sidi Bou Said. Dzięki wspaniałej mieszanki stylów architektonicznych, szerokich i wąskich uliczek bulwarów biegną częściowo przez tramwajów Tunis uosabia ducha i dziedzictwa południowej i północnej części Morza Śródziemnego. Miasta 9. wieku Medina ma już swoje stare, kamienne ściany, ale stożkowe ulice, suków meczety oraz struktury historyczne pozostają na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W odróżnieniu do starożytnego kwartału dezorientującego skręcie cienkich korytarzy, Ville Nouvelle (Nowe Miasto) Tunis posiada schludny, uporządkowany układ siatki kolonialnego stylu i elegancji zbudowany przez Francuzów. W centrum stolicy, bardziej niedawne ożywienie przyniósł świeżego blasku i remont do swoich znakomitych teatrów, secesyjnych budynków francusko-arabskim rynku i katedry Colonial zbudowany w rzymskim stylu bizantyjskim. Aby uciec przed popołudniową ciepło miasta, goście powinni chwycić miejsce na zacienionym tarasie kawiarni tarasu Belvedere Park lub szukać jednego z Tunisu "dobrze utrzymane muzeów, takich jak Ben Abdallah, Dar Musée National du Bardo.


Genua do Tunis Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 17/06/2024 a 23.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
CTN Ferries 13:00 10:00 21 godziny niedz.
Grandi Navi Veloci 13:00 10:30 21 godziny 30 minuty niedz.
CTN Ferries 17:00 18:00 25 godziny czw.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.