Civitavecchia do Tunis Prom

Civitavecchia Tunis trasa promowa laczy Rzym z Tunezja i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Grandi Navi Veloci obsluguje do 1 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 25 godziny gdy Grimaldi Lines serwis operuje do 1 razy w tygodniu trwajacym od 20 godz 5 min.

To daje 2 przeplyniecia tydzien na trasie Civitavecchia Tunis pomiedzy Rzym i Tunezja. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Civitavecchia - Tunis Armatorzy Promowi

  • Grandi Navi Veloci
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 25 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Grimaldi Lines
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 20 godz 5 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Civitavecchia Tunis

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Civitavecchia Tunis to samochod + 1 pasazer.

Civitavecchia Przewodnik

Civitavecchia ("stare miasto") to miasto polozone w prowincji Rzymu, w regionie Lacjum w srodkowych Wloszech. W miescie znajduje sie port morski, ktory lezy na Morzu Tyrrenskim i znajduje sie okolo 80km na polnocny zachod od Rzymu. Muzeum Archeologiczne w Civitavecchia miesci sie w XVIII-wiecznym budynku, ktory nalezal do Klemensa XIII, i zostal zbudowany na siedzibe papieskiego garnizonu. Zawarte w muzeum sa znaleziska archeologiczne z miasta Centumcellae (starozytnej nazwy Civitavecchia). Inna atrakcja w miescie, na glownym placu w Civitavecchia, znajdziesz katedre poswiecona Sw Franciszkowi z Asyzu, zbudowana przez kosciol, ktory byl zbudowany przez Ojcow Franciszkanow na koncesji papieza Pawla V w 1610 roku.

Port sklada sie z dwoch filarow i falochronu, na ktorym jest latarnia morska. Wez prom z Civitavecchia z GNV do jednych z najpiekniejszych miejsc basenu Morza Srodziemnego. Kierunki dostepne z portu to Sycylia, Sardynia i Tunezja.

Tunis Przewodnik

Tunisie, stolicy Tunezji, znajduje sie w polnocnej części kraju, w pobliżu Kartaginy i Sidi Bou Said. Dzięki wspaniałej mieszanki stylów architektonicznych, szerokich i wąskich uliczek bulwarów biegną częściowo przez tramwajów Tunis uosabia ducha i dziedzictwa południowej i północnej części Morza Śródziemnego. Miasta 9. wieku Medina ma już swoje stare, kamienne ściany, ale stożkowe ulice, suków meczety oraz struktury historyczne pozostają na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W odróżnieniu do starożytnego kwartału dezorientującego skręcie cienkich korytarzy, Ville Nouvelle (Nowe Miasto) Tunis posiada schludny, uporządkowany układ siatki kolonialnego stylu i elegancji zbudowany przez Francuzów. W centrum stolicy, bardziej niedawne ożywienie przyniósł świeżego blasku i remont do swoich znakomitych teatrów, secesyjnych budynków francusko-arabskim rynku i katedry Colonial zbudowany w rzymskim stylu bizantyjskim. Aby uciec przed popołudniową ciepło miasta, goście powinni chwycić miejsce na zacienionym tarasie kawiarni tarasu Belvedere Park lub szukać jednego z Tunisu "dobrze utrzymane muzeów, takich jak Ben Abdallah, Dar Musée National du Bardo.