Tunis do Genua Prom

Tunis Genua trasa promowa laczy Tunezja z Wlochy i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Grandi Navi Veloci obsluguje do 3 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 24 godziny gdy CTN Ferries serwis operuje do 3 razy w tygodniu trwajacym od 20 godz.

To daje 6 przeplyniecia tydzien na trasie Tunis Genua pomiedzy Tunezja i Wlochy. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Tunis do Genua Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Tunezja do Wloch.

Tunis - Genua Armatorzy Promowi

  • Grandi Navi Veloci
    • 3 Cotygodniowe Przeprawy 24 godz
    • Uzyskaj cenę
  • CTN Ferries
    • 3 Cotygodniowe Przeprawy 20 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Tunis Genua

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Tunis Genua to samochod i 1 pasazer.

Tunis Przewodnik

Tunis jest największym miastem w Tunezji i jego stolica i znajduje się na dużej zatoce Morza Śródziemnego, Zatoce Tunis, za jeziorem Tunisie i portem La Goulette. Lista Światowego Dziedzictwa UNESCO w Kartaginie, być może jest jednym z najważniejszych stanowisk archeologicznych, jakie kiedykolwiek odnaleziono, znajduje się około 12 km od Tunisu. Wiele artefaktów i miejsce starożytnego miasta zostały odkopane w tym wczesnych punickich artefaktów i budynków rzymskich, bizantyjskich i Vandal. Miasto ma eklektyczną mieszankę stylów architektonicznych, szerokich i wąskich zaułkach ulic.

Chociaż stare kamienne mury 9. wieku Medina już nie istnieja, ale wąskie uliczki, meczety, targowisk i budowle historyczne pozostają i również zostały wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Istnieje wiele festiwali odbywających się w mieście co roku, a największym jest Międzynarodowy Festiwal Kartaginy, który odbywa się w lipcu i sierpniu. Festiwal, który powstał w 1964 roku, przyciąga turystów z całego świata, a wiele z nich odbywa się w starym amfiteatrze w Kartaginie i organizuje występy śpiewaków, muzyków, aktorów, tancerzy i pokazuje filmy na ekranach zewnętrznych.

Genua Przewodnik

Port włoskim mieście Genua znajduje się w regionie Liguria kraju i leży na Morzu Śródziemnym. Jeden z największych w Europie, zabytkowym centrum Genui rozwija się w skomplikowanym labiryncie uliczek (Caruggi), które otwierają się nieoczekiwanie na małe kwadraty;Dusza miasta mieszka w zaułkach, gdzie zapachów, smaków i kultur połączonych w całej historii. W tym krajobrazie miejskim, gęstej, gdzie okna są tak blisko, że niemal dotknąć, style architektoniczne są kładzione na siebie, ze średniowiecznego muru służąc jako podstawy 14th-wiecznym budynku i gotyckie loggie stają modne bary: to jest miejsce, gdzieprzeszłość tworzy podwaliny obecnej.

Przeprojektowany przez Renzo Piano w 1992 roku, obszar starego portu w Genui, teraz staje się mekką dla turystów, którzy odwiedzają cieszyć aperitivo, zjeść obiad, zakupy, wybrać się na wycieczkę do kina, łyżwach lub popływać w basenie. Na końcu molo, dom do Magazzini del Cotone, z miasta (latarnia morska) Lanterna wznoszące się w pobliżu, można podziwiać Zatokę Genua i jej we wszystkich jej piękno. Wzgórza stanowią tło dla tej imponującej panoramy, kolorową w dzień i świeci się w nocy.

Terminal promowy znajduje się w Calata Chiappella pomiędzy Ponte Assereto i Ponte Kolombo. Z promy portowe odejść głównie Sardynia, Sycylia, Korsyka, Hiszpania, Tunezja i Maroko.Terminal promowy jest na wielu poziomach i jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Na najwyższym poziomie, terminal czekają pokoje i duże centrum handlowe.