Tunis do Civitavecchia Prom

Tunis Civitavecchia trasa promowa laczy Tunezja z Rzym i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Grandi Navi Veloci obsluguje do 1 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 25 godziny gdy Grimaldi Lines serwis operuje do 1 razy w tygodniu trwajacym od 18 godz 30 min.

To daje 2 przeplyniecia tydzien na trasie Tunis Civitavecchia pomiedzy Tunezja i Rzym. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Tunis do Civitavecchia Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Tunezja do Rzym.

Tunis - Civitavecchia Armatorzy Promowi

  • Grandi Navi Veloci
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 25 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Grimaldi Lines
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 18 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Tunis Civitavecchia

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Tunis Civitavecchia to samochod i 1 pasazer.

Tunis Przewodnik

Tunis jest największym miastem w Tunezji i jego stolica i znajduje się na dużej zatoce Morza Śródziemnego, Zatoce Tunis, za jeziorem Tunisie i portem La Goulette. Lista Światowego Dziedzictwa UNESCO w Kartaginie, być może jest jednym z najważniejszych stanowisk archeologicznych, jakie kiedykolwiek odnaleziono, znajduje się około 12 km od Tunisu. Wiele artefaktów i miejsce starożytnego miasta zostały odkopane w tym wczesnych punickich artefaktów i budynków rzymskich, bizantyjskich i Vandal. Miasto ma eklektyczną mieszankę stylów architektonicznych, szerokich i wąskich zaułkach ulic.

Chociaż stare kamienne mury 9. wieku Medina już nie istnieja, ale wąskie uliczki, meczety, targowisk i budowle historyczne pozostają i również zostały wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Istnieje wiele festiwali odbywających się w mieście co roku, a największym jest Międzynarodowy Festiwal Kartaginy, który odbywa się w lipcu i sierpniu. Festiwal, który powstał w 1964 roku, przyciąga turystów z całego świata, a wiele z nich odbywa się w starym amfiteatrze w Kartaginie i organizuje występy śpiewaków, muzyków, aktorów, tancerzy i pokazuje filmy na ekranach zewnętrznych.

Civitavecchia Przewodnik

Civitavecchia jest głównym portu promowego w Rzymie, Włochy. Atrakcyjny ośrodek jest na wybrzeżu Morza Tyrreńskiego, i znajduje się około 80 kilometrów na północny zachód od Rzymu, w regionie Lacjum w środkowych Włoszech. Jego port sięga ponad tysiąc lat, do 101-108 rne, kiedy to cesarz Trajan nakazał zbudowac port głębinowy Centumcellae do obsługi wysyłek Rzymskiej stolicy. W trakcie i po średniowieczu, Civitavecchia było kontrolowane przez serie papieży. Kilka odrestaurowanym średniowiecznych i barokowych budowlli (w tym ogromnej Forte Michelangelo i murów obronnych) przypominają o długiej historii Civitavecchia. Zwiedzanie w Civitavecchia zaczyna się w porcie, gdzie zwiedzający mogą uzyskać dobry widok na statek wycieczkowy. Forte Michelango, twierdza na zlecenie papieża Giulio II na początku 1500, jest przy bramie portowej. Za i nad portem, 17. wieczny mur obronny stanowi jedną stronę Lungoporto Gramsci, podwyższonego deptaku obok nowoczesnych budynków mieszkalnych.

Samochody i pasażerowie odpływają promem z Civitavecchia do Sardynii, Sycylii, i innych miejsc we Włoszech, jak i za granicą.