COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Algerie Ferries

Algerie Ferries to algierska firma promowa prowadząca dzialalność na Morzu Śródziemnym pomiędzy Europą kontynentalną a Algierią.

Algerie Ferries zostala zalozona przez ENTMV (Entreprise Nationale de Transport Maritime de Voyageurs) w 1987 roku i obsluguje obecnie srednio 900 przepraw rocznie.

Na statku Algieria Ferries bedziesz witany przez doswiadczona zaloge, ktora bedzie dbac o Ciebie podczas podrozy. Na pokladzie znajdziesz mnostwo rozrywki podczas przeprawy w tym wybor restauracji, sklepow, salony z telewizyja, pomieszczenia relaksacyjne i bary na tarasie slonecznym z goracymi i zimnymi napojami.

Istnieje wybor noclegow na pokladzie poczawszy od klasy ekonomicznej do luksusowych apartamentow, a takze miejsca do wypoczynku z wygodnymi fotelami.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Algerie Ferries i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Algerie Ferries. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Wszystkie trasy Algerie Ferries