Algerie Ferries
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Algerie Ferries

Algerie Ferries to algierska firma promowa prowadząca dzialalność na Morzu Śródziemnym pomiędzy Europą kontynentalną a Algierią.

Algerie Ferries zostala zalozona przez ENTMV (Entreprise Nationale de Transport Maritime de Voyageurs) w 1987 roku i obsluguje obecnie srednio 900 przepraw rocznie.

Na statku Algieria Ferries bedziesz witany przez doswiadczona zaloge, ktora bedzie dbac o Ciebie podczas podrozy. Na pokladzie znajdziesz mnostwo rozrywki podczas przeprawy w tym wybor restauracji, sklepow, salony z telewizyja, pomieszczenia relaksacyjne i bary na tarasie slonecznym z goracymi i zimnymi napojami.

Istnieje wybor noclegow na pokladzie poczawszy od klasy ekonomicznej do luksusowych apartamentow, a takze miejsca do wypoczynku z wygodnymi fotelami.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Algerie Ferries i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Algerie Ferries. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.