Prom Livorno do Golfo Aranci

Livorno Golfo Aranci polaczenie laczy Włochy z Sardynia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Corsica Sardinia Ferries. Polaczenie odbywa sie do 15 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 6 godziny 25 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Livorno Golfo Aranci zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Livorno - Golfo Aranci

 • Corsica Sardinia Ferries
  • 15 przeprawy w tygodniu 6 godz 25 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Livorno Golfo Aranci

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Livorno Golfo Aranci to samochod + 2 pasażerów.

Opinie na temat Prom Livorno - Golfo Aranci

 • "Podróż z Livorno do Olbii"

  Bardzo sprawny wjazd na prom i jeszcze sprawniejsze opuszczenie promu. Kabiny czyste. Podróż spokojna.Sympatyczna obsługa.

  Opinia anonimowa płynął na trasie Livorno Golfo Aranci z Corsica Sardinia Ferries

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Podróż promem"

  Polecam platformę DirectFerries.pl. Pełna obsługa podróży promem. Jasne informacje. Wybór linii i armatorów ogromny (chyba wszystkie na świecie). Po raz drugi się nie zawiodłem i polecam.

  Leszek płynął na trasie Livorno Golfo Aranci z Corsica Sardinia Ferries

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam. Jestem zadowolony"

  Moja pierwsza podróż na Sardynię przebiegła bez problemów. Polecam współpracę z Directferries i Sardinia ferries! Mała sugestia dla podróżnych: przy wyborze nocnego promu na Sardynię nie warto rezerwować pokojów czy foteli. Polecam wziąć karimatę, śpiwór i rozłożyć się albo na pokładzie albo gdzieś w środku.

  Leszek płynął na trasie Livorno Golfo Aranci z Corsica Sardinia Ferries

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Świetna przygoda"

  Punktualnie, uprzejmie i czysto. Świetna przygoda - obsługa promu bardzo pomocna. Prom komfortowy. Polecam!

  Łukasz płynął na trasie Livorno Golfo Aranci z Corsica Sardinia Ferries na statku Mega Express Three

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Livorno - Przewodnik

Włoskie miasto i port w Livorno leży na Morzu Liguryjskim na zachodnim wybrzeżu Toskanii. Wiele z pierwotnego układu ulic i architektury zostały zachowane w Nowym Wenecji regionie miasta. W tym obszarze można obejrzeć stare mosty, wąskie dróżki, domy szlacheckich oraz sieć kanałów, które były wykorzystywane do łączenia jej portu do magazynów miasta. Interesujące jest także wiele doskonałych przykładów neoklasycznych budynków, muzeów, parków publicznych i instytucji kultury. Zawierające pamiątki, dokumenty i opery kompozytora Pietro Mascagni, który mieszkał w mieście, jest Museo Mascagnano i jest warte odwiedzenia. Organizowana przez Teatr Tradycyjny Livorno, niektóre z oper Mascagni są wykonywane podczas sezonu muzyki lirycznej.

Port jest trzecim największym na zachodnim wybrzeżu Włoch i oferuje wiele usług i udogodnień, w tym przeładunku towarów i usług pasażerskich. Uslugi portu obejmują podjazdy dla wózków inwalidzkich, toalety i prysznice dla pasażerów. Są też bary, restauracje, centrum konferencyjne, banki, kiosk informacji pasażerskiej. Z portu, są połączenia promowe do Bastii, Olbii, Golfo Aranci, Cagliari i Tunezji.

Golfo Aranci - Przewodnik

Golfo Aranci to nazwa zatoki, która znajduje się na północno-wschodnim wybrzeżu Sardynii, we Włoszech.Miasto ma dogodne połączenia morskie z resztą Włoch dzięki jego ważnego portu. To jest tylko kilka kilometrów od Porto Rotondo i 15 km od Olbii.Nazwa Golfo Aranci posiada dwa różne wyjaśnienia; pierwszy dotyczy odległych wrak statku pełnym pomarańczy, drugiego i bardziej wiarygodny jest związane z Sardynii terminu "granci", kraby, które można łatwo znaleźć w tym obszarze.Rezerwat morski z pobliskiej wyspy Tavolara jest warte odwiedzenia, wraz z pięknym Capo Coda Cavallo.Morze, słynie z czystej wody i urody oferuje wspaniałe warunki do uprawiania sportów wodnych, w szczególności nurkowania. W pobliżu znajduje się urokliwy Cala Moresca i jego sosnowy las, który może zostać osiągnięty tylko na piechotę lub rowerem. Jednym z najbardziej malowniczych pozostałości archeologicznych obszaru jest Święta Studnia Milis, która sięga czasów Nuragic.

Są codziennie promy działające od miejskiego portu do Civitavecchia, Livorno i Fiumincino.