Piombino do Golfo Aranci Prom

Piombino Golfo Aranci polaczenie laczy Wlochy z Sardynia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Corsica Sardinia Ferries. Polaczenie odbywa sie do 4 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 7 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Piombino Golfo Aranci zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Piombino do Golfo Aranci Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wlochy na Sardynię.

Piombino - Golfo Aranci Armatorzy Promowi

  • Corsica Sardinia Ferries
    • 4 Cotygodniowe Przeprawy 7 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Piombino Golfo Aranci

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Piombino Golfo Aranci to samochod i 2 pasazerów.

Piombino Przewodnik

Piombino to miasto położone w prowincji Livorno w Toskanii, we Włoszech. Miasto leży na granicy Morza Liguryjskiego oraz Morza Tyrreńskiego, naprzeciwko wyspy Elba i na północnej stronie Maremma. Zabytkowe centrum tego miasta sięga do czasów, gdy był portem Etrusków.Miasto było również ważnym portem w średniowieczu Republiki Pizy. Odwiedź w sierpniu i goście mają okazję uczestniczyć w "Agosto con Gusto", główne targi żywności i wina, które celebruje tradycje kulturowe i kulinarne Piombino. Muzeum Cytadeli i Miasto jest idealnym miejscem, aby dowiedzieć się więcej na temat prehistorycznych, etruskiej i rzymskiej przeszłości miasta. W następstwie wybrzeża są liczne ścieżki rowerowe i piesze prowadzące przez Morze Śródziemne w kierunku nowoczesnego portu turystycznego Salivoli i obok wielu rodzinnych piwnic otwartych na wizyty i degustacje.

Z portu odpływają promy bezpośrednie do wysp archipelagu Toskanii (Elba 10 km od wybrzeża), a także na Sardynię i Korsykę.

Golfo Aranci Przewodnik

Golfo Aranci to nazwa zatoki, która znajduje się na północno-wschodnim wybrzeżu Sardynii, we Włoszech.Miasto ma dogodne połączenia morskie z resztą Włoch dzięki jego ważnego portu. To jest tylko kilka kilometrów od Porto Rotondo i 15 km od Olbii.Nazwa Golfo Aranci posiada dwa różne wyjaśnienia; pierwszy dotyczy odległych wrak statku pełnym pomarańczy, drugiego i bardziej wiarygodny jest związane z Sardynii terminu "granci", kraby, które można łatwo znaleźć w tym obszarze.Rezerwat morski z pobliskiej wyspy Tavolara jest warte odwiedzenia, wraz z pięknym Capo Coda Cavallo.Morze, słynie z czystej wody i urody oferuje wspaniałe warunki do uprawiania sportów wodnych, w szczególności nurkowania. W pobliżu znajduje się urokliwy Cala Moresca i jego sosnowy las, który może zostać osiągnięty tylko na piechotę lub rowerem. Jednym z najbardziej malowniczych pozostałości archeologicznych obszaru jest Święta Studnia Milis, która sięga czasów Nuragic.

Są codziennie promy działające od miejskiego portu do Civitavecchia, Livorno i Fiumincino.