Neapol do Cagliari Prom

Neapol Cagliari polaczenie laczy Wlochy z Sardynia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Tirrenia. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 13 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Neapol Cagliari zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Neapol do Cagliari Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wlochy na Sardynię.

Neapol - Cagliari Armatorzy Promowi

  • Tirrenia
    • 2 przeprawy w tygodniu 13 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Neapol Cagliari

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Neapol Cagliari to samochod + 2 pasazerów.

Cagliari Przewodnik

Cagliari, stolica prowincji i regionu, znajduje się w samym sercu pięknej Zatoki Aniołów (Golfo degli Angeli) na Sardynii. Jak Rzym, zostało zbudowane na siedmiu wzgórzach, które identyfikują historyczne dzielnice miasta. Miasto Cagliari ma długą linię brzegową i Poetto, popularną plażę Cagliari, staje się centrum spotkań i klubów nocnych w gorące letnie wieczory, dzięki wielu restauracji i barów na nabrzeżu. Dzięki swojej długiej i bogatej historii, Cagliari jest pełne fascynującej architektury. To miasto było założone w 7 wieku pne przez Fenicjan. Cagliari zamek wznosi się majestatycznie nad miastem i między portem i zamkiem znajduje się przystań w Cagliari w starej dzielnicy portowej. Cagliari jest jedna z najbardziej zielonych, włoskich miast i ma kilka ogrodów publicznych dla zwiedzających. Monte Urpinu Park jest najbardziej zalesiony i znajduje się na niskim wzgórzu objętym sosnami i dębami, wiecznie zielone i ma około 62 ha powierzchni. Istnieje również Park San Michele, ze średniowiecznym zamkiem, z oczkiem wodnym i Terramaini Park, który jest domem dla flamingów i innych ptaków brodzących.

Z portu miejskiego, regularne usługi promowe odplywaja od Civitavecchia, Neapol, Palermo i Trapani.