Bastia do Livorno Prom

Bastia Livorno trasa promowa laczy Korsyka z Wlochy i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Corsica Sardinia Ferries obsluguje do 15 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 3 godziny gdy Moby Lines serwis operuje do 7 razy w tygodniu trwajacym od 4 godz.

To daje 22 przeplyniecia tydzien na trasie Bastia Livorno pomiedzy Korsyka i Wlochy. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Bastia do Livorno Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Korsyka do Wloch.

Bastia - Livorno Armatorzy Promowi

  • Corsica Sardinia Ferries
    • 15 przeprawy w tygodniu 3 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Moby Lines
    • 7 przeprawy w tygodniu 4 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Bastia Livorno

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Bastia Livorno to samochod + 2 pasazerów.

Bastia Przewodnik

Bastia to miasto w polnocno-wschodniej czesci wyspy Korsyki. Miasto ma glowny port na wyspie, a takze jest glownym handlowym miastem wyspy. Bastia ma trzy rozne porty. Stary port ("Vieux Port") znajduje sie w waskiej zatoce i jest uzywany przez lodzie rybacke i rekreacyjne. Znajdujac sie nieco na polnoc jest komercyjny port promowy i na polnoc od portu promowego lezy przystań Toga, ktora jest uzywany przez lodzie rekreacyjne, takie jak zaglowki i jachty.

Ciekawe miejsca w Bastii to m.in. Muzeum Korsyki, dawny palac Genuenskich gubernatorow, w ktorym teraz miesi sie muzeum etnografii Korsyki i twierdzy z jej 16-wieczna dzwonnica, ktora oferuje wspaniale widoki na stary port, Terra Vecchia, gory i wybrzeze.

Port w Bastii laczy Bastie z Francja (Marsylia, Nicea i Toulon) i z Wlochami (Genua, La Spezzia, Livorno, Piombino, Savona, Portoferraio).

Livorno Przewodnik

Włoskie miasto Livorno jest ważnym portem morskim na zachodnim wybrzeżu Włoch. Wiele statków wycieczkowych odwiedza Livornoponieważ jest brama morska w regionie Toskanii.Miasto to również ważny terminal promowy. Wielu turystów odwiedza Livorno na trasie do głównych atrakcji turystycznych w Toskanii Florencja, Piza, Lucca i Siena. Livorno zostało zaprojektowane jako "Idealne miasto" podczas włoskiego renesansu, kiedy to został rządzonym przez Wielkiego Księcia rodziny Medici. Główne uzupełnienia zostały zaprojektowane przez architekta Bernardo Buontalenti pod koniec 16 wieku. Podobnie jak wielu włoskie miastach, Livorno niegdyś otoczony murami, które powstały, aby chronić swoich obywateli przed najeźdźcami. Wiele z tych starożytnych murów są wciąż nienaruszone do dziś i są warte odwiedzenia.

Port oferuje nowoczesne udogodnienia, w tym podjazdy dla wózków inwalidzkich i toalety i prysznic dla podróżnych. Posiada również bary, restauracje, kioski usług informacji dla pasażerów, centrum konferencyjne, banki oraz wiele dodatkowych usług. Z portu, są połączenia promowe do Bastia, Olbia, Golfo Aranci, Cagliari i Tunezji.