COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bastia - Livorno jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Bastia do Livorno - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Korsyka do Włochy.

Przewoźnicy Promowi - Bastia - Livorno

  • 6 Sailings Weekly 4 hr 30 min
  • Get price
  • 10 Sailings Weekly 4 hr 30 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Bastia - Livorno

 • "Polecam"

  bardzo przyjemna atmosfera

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Kurs Bastia Livorno"

  Rewelacja! Płynęliśmy Corsica ferries w jedna stronę i Moby w druga .Bez porównania !!!!!Na pierwszym przy odprawie bałagan opóźnienie 1,5 w płynięcia i dramatyczne upychanie aut kolejki do jedzenia a w końcu jedzenia zabrakło Na Moby wszystko o czasie super parkowanie kilka sal restauracyjnych sala zabaw i bajek dla dzieci BAJKA

  'Moby Vincent' travelled on Moby Vincent

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "opis promu"

  ok

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Bastia - Livorno"

  Mielismy mila podroz promem. Statek byl czysty a jedzenie dobre. Fajny sposob na wycieczke.

  'Corsica Marina' travelled on Corsica Marina

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Bastia do Livorno

Trasa promowa Bastia Livorno łączy Korsyka z Włochy i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Bastia - Przewodnik

Bastia to miasto w północno-wschodniej części wyspy Korsyki. Miasto ma główny port na wyspie, a także jest głównym handlowym miastem wyspy. Bastia ma trzy różne porty. Stary port ("Vieux Port") znajduje się w wąskiej zatoce i jest używany przez łodzie rybackie i rekreacyjne. Znajdujący się nieco na północ jest komercyjny port promowy i na północ od portu promowego leży przystań Toga, która jest używana przez łodzie rekreacyjne, takie jak żaglówki i jachty.

Ciekawe miejsca w Bastia to m.in. Muzeum Korsyki, dawny pałac Genuenskich gubernatorów, w którym teraz mieści się muzeum etnografii Korsyki i twierdzy z 16-wieczna dzwonnica. Dzwonnica oferuje wspaniałe widoki na stary port, Terra Vecchia, góry i wybrzeże.

Port w Bastia oferuje promy do Francji (Marsylia, Nicea i Toulon) i Włoch (Genua, La Spezzia, Livorno, Piombino, Savona, Portoferraio).


Livorno - Przewodnik

Włoskie miasto Livorno jest ważnym portem morskim na zachodnim wybrzeżu Włoch. Wiele statków wycieczkowych odwiedza Livorno, ponieważ jest bramą morską w regionie Toskanii. Livorno to również ważny terminal promowy. Wielu turystów przyjeżdża do Livorno po drodze z głównych atrakcji turystycznych w Toskanii jak Florencja, Piza, Lucca i Siena. Livorno zostało zaprojektowane jako "Idealne miasto" podczas włoskiego renesansu, kiedy to został rządzony przez Wielkiego Księcia rodziny Medici. Główne uzupełnienia zostały zaprojektowane przez architekta Bernardo Buontalenti pod koniec 16 wieku. Podobnie jak we wielu włoskich miastach, Livorno było dawniej otoczone murami, które powstały, aby chronić swoich obywateli przed najeźdźcami. Wiele z tych starożytnych murów są wciąż nienaruszone do dziś i są warte odwiedzenia.

Port oferuje nowoczesne udogodnienia, w tym podjazdy dla wózków inwalidzkich i toalety i prysznic dla podróżnych. Posiada również bary, restauracje, kioski usług informacji dla pasażerów, centrum konferencyjne, banki oraz wiele dodatkowych usług. Z portu kursują promy do Bastia, Olbia, Golfo Aranci, Cagliari i do Tunezji.