Civitavecchia do Olbia Prom

Civitavecchia Olbia trasa promowa laczy Rzym z Sardynia i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Grimaldi Lines obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 8 godziny 15 minuty gdy Tirrenia serwis operuje do 17 razy w tygodniu trwajacym od 5 godz 30 min.

To daje 24 przeplyniecia tydzien na trasie Civitavecchia Olbia pomiedzy Rzym i Sardynia. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Civitavecchia do Olbia Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Rzym na Sardynię.

Civitavecchia - Olbia Armatorzy Promowi

  • Grimaldi Lines
    • 7 Cotygodniowe Przeprawy 8 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę
  • Tirrenia
    • 17 Cotygodniowe Przeprawy 5 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Civitavecchia Olbia

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Civitavecchia Olbia to samochod i 2 pasazerów.

Civitavecchia Przewodnik

Civitavecchia ("stare miasto") to miasto polozone w prowincji Rzymu, w regionie Lacjum w srodkowych Wloszech. W miescie znajduje sie port morski, ktory lezy na Morzu Tyrrenskim i znajduje sie okolo 80km na polnocny zachod od Rzymu. Muzeum Archeologiczne w Civitavecchia miesci sie w XVIII-wiecznym budynku, ktory nalezal do Klemensa XIII, i zostal zbudowany na siedzibe papieskiego garnizonu. Zawarte w muzeum sa znaleziska archeologiczne z miasta Centumcellae (starozytnej nazwy Civitavecchia). Inna atrakcja w miescie, na glownym placu w Civitavecchia, znajdziesz katedre poswiecona Sw Franciszkowi z Asyzu, zbudowana przez kosciol, ktory byl zbudowany przez Ojcow Franciszkanow na koncesji papieza Pawla V w 1610 roku.

Port sklada sie z dwoch filarow i falochronu, na ktorym jest latarnia morska. Wez prom z Civitavecchia z GNV do jednych z najpiekniejszych miejsc basenu Morza Srodziemnego. Kierunki dostepne z portu to Sycylia, Sardynia i Tunezja.

Olbia Przewodnik

Włoskie Miasto Olbia, w północno-wschodniej części wyspy Sardynii nie jest może tak atrakcyjny jak Alghero czy Cagliari, niemniej jednak jest popularnym miejscem. Ma własne lotnisko i otrzymuje promy z lądu, działający jako brama do Costa Smeralda i dostarczanie urządzeń i usług dla turystów.Stara część Olbia ma rzymskie łaźnie, imponujące granitowy kościół i inne zabytki historyczne, a także znajduje się wiele barów i restauracji dla zwiedzających cieszyć. Główną atrakcją miasta jest średniowieczny kościół romański Pisan, wykuty z regionu Gallura granitu. W absydzie znajdują się dwa 13-wieczne freski, jeden z lewej strony przedstawia San Simplicio, patrona Olbia.Festa di San Simplicio, największy festiwal Olbii, obchodzone jest przez trzy dni w połowie maja.

Portu Olbia znajduje się na wyspie połączonej z Miasto przez długi grobli. Promy samochodowe podłączyć Olbia z kontynentalnymi Włoska miasta, w tym Genui i Civitavecchia niedaleko Rzymu. ASPO autobusem nr 9 łączy port z miastem. Dodatkowe miejsca dostępne są od Golfo Aranci, portu na północ od Olbii.