Civitavecchia
Olbia
Promy do Sardynia
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Civitavecchia Olbia

Trasa promowa Civitavecchia Olbia łączy Rzym z Sardynia i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Tirrenia obsługuje swoje połączenia do 1 razy dzien, Grandi Navi Veloci 14 razy tydzien & Grimaldi Lines posiada polaczenia do 6 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 27 połączeń promowych tydzien na trasie Civitavecchia Olbia pomiędzy Rzym i Sardynia.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Rzym na Sardynię.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Civitavecchia do Olbia?

Czas przeprawy promowej z Civitavecchia do Olbia wynosi około 6h 10m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Civitavecchia do Olbia i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Civitavecchia do Olbia?

Cena promu z Civitavecchia do Olbia może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Civitavecchia do Olbia wynosi 382 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Civitavecchia a Olbia?

Istnieje 3 popularnych operatorów promowych dla Civitavecchia do Olbia. Są to
  • Tirrenia
  • Grandi Navi Veloci
  • Grimaldi Lines

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Civitavecchia do Olbia?

Zarezerwuj promy z Civitavecchia do Olbia poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Civitavecchia do Olbia?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Civitavecchia do Olbia z
  • Tirrenia
  • Grandi Navi Veloci
  • Grimaldi Lines

Czy można zabrać samochód na prom z Civitavecchia do Olbia?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Civitavecchia do Olbia z
  • Tirrenia
  • Grandi Navi Veloci
  • Grimaldi Lines

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Civitavecchia do Olbia?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Grimaldi Lines

Jak daleko jest Olbia od Civitavecchia?

Odległość pomiędzy Civitavecchia a Olbia wynosi około 152 mil morskich.

Civitavecchia - Przewodnik

Civitavecchia ("stare miasto") to miasto polozone w prowincji Rzymu, w regionie Lacjum w srodkowych Wloszech. W miescie znajduje sie port morski, ktory lezy na Morzu Tyrrenskim i znajduje sie okolo 80km na polnocny zachod od Rzymu. Muzeum Archeologiczne w Civitavecchia miesci sie w XVIII-wiecznym budynku, ktory nalezal do Klemensa XIII, i zostal zbudowany na siedzibe papieskiego garnizonu. Zawarte w muzeum sa znaleziska archeologiczne z miasta Centumcellae (starozytnej nazwy Civitavecchia). Inna atrakcja w miescie, na glownym placu w Civitavecchia, znajdziesz katedre poswiecona Sw Franciszkowi z Asyzu, zbudowana przez kosciol, ktory byl zbudowany przez Ojcow Franciszkanow na koncesji papieza Pawla V w 1610 roku.

Port sklada sie z dwoch filarow i falochronu, na ktorym jest latarnia morska. Wez prom z Civitavecchia z GNV do jednych z najpiekniejszych miejsc basenu Morza Srodziemnego. Kierunki dostepne z portu to Sycylia, Sardynia i Tunezja.


Olbia - Przewodnik

Włoskie Miasto Olbia, w północno-wschodniej części wyspy Sardynii nie jest może tak atrakcyjny jak Alghero czy Cagliari, niemniej jednak jest popularnym miejscem. Ma własne lotnisko i otrzymuje promy z lądu, działający jako brama do Costa Smeralda i dostarczanie urządzeń i usług dla turystów.Stara część Olbia ma rzymskie łaźnie, imponujące granitowy kościół i inne zabytki historyczne, a także znajduje się wiele barów i restauracji dla zwiedzających cieszyć. Główną atrakcją miasta jest średniowieczny kościół romański Pisan, wykuty z regionu Gallura granitu. W absydzie znajdują się dwa 13-wieczne freski, jeden z lewej strony przedstawia San Simplicio, patrona Olbia.Festa di San Simplicio, największy festiwal Olbii, obchodzone jest przez trzy dni w połowie maja.

Portu Olbia znajduje się na wyspie połączonej z Miasto przez długi grobli. Promy samochodowe podłączyć Olbia z kontynentalnymi Włoska miasta, w tym Genui i Civitavecchia niedaleko Rzymu. ASPO autobusem nr 9 łączy port z miastem. Dodatkowe miejsca dostępne są od Golfo Aranci, portu na północ od Olbii.


Civitavecchia do Olbia Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 15/07/2024 a 21.07.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Grandi Navi Veloci 08:30 14:00 5 godziny 30 minuty Codzienność
Tirrenia 08:30 14:00 5 godziny 30 minuty Codzienność
Grimaldi Lines 22:45 06:15 7 godziny 30 minuty pon., śr., czw., pt., sob., niedz.
Grandi Navi Veloci 23:00 06:00 7 godziny Codzienność
Tirrenia 23:00 06:00 7 godziny Codzienność

Na pokładzie promów

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.