Prom Civitavecchia do Olbia

Trasa promowa Civitavecchia Olbia łączy Rzym z Sardynia i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Grandi Navi Veloci obsługuje swoje połączenia do 5 razy tydzien, Grimaldi Lines 7 razy tydzien & Tirrenia posiada polaczenia do 14 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 26 połączeń promowych tydzien na trasie Civitavecchia Olbia pomiędzy Rzym i Sardynia.

Przewoźnicy Promowi - Civitavecchia - Olbia

Średnia cena promu Civitavecchia Olbia

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Civitavecchia Olbia to samochod + 2 pasażerów.

Opinie na temat Prom Civitavecchia - Olbia

 • "Wspaniały rejs."

  Korzystałem już kilkakrotnie z usług i nie mam żadnych uwag.

  Opinia anonimowa płynął na trasie Civitavecchia Olbia z Tirrenia

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "ocena statku"

  Bardzo dobra podróż. Statek czysty, punktualność, dobra obsługa - bez zastrzeżeń.

  Grzegorz płynął na trasie Civitavecchia Olbia z Moby Lines

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "dobry prom"

  bez zarzutów. Super restauracja.

  Opinia anonimowa płynął na trasie Civitavecchia Olbia z Tirrenia na statku Bonaria

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Przyjemna podroz"

  Podroz byla w porzadku.

  Opinia anonimowa płynął na trasie Civitavecchia Olbia z Moby Lines

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Civitavecchia - Przewodnik

Civitavecchia ("stare miasto") to miasto polozone w prowincji Rzymu, w regionie Lacjum w srodkowych Wloszech. W miescie znajduje sie port morski, ktory lezy na Morzu Tyrrenskim i znajduje sie okolo 80km na polnocny zachod od Rzymu. Muzeum Archeologiczne w Civitavecchia miesci sie w XVIII-wiecznym budynku, ktory nalezal do Klemensa XIII, i zostal zbudowany na siedzibe papieskiego garnizonu. Zawarte w muzeum sa znaleziska archeologiczne z miasta Centumcellae (starozytnej nazwy Civitavecchia). Inna atrakcja w miescie, na glownym placu w Civitavecchia, znajdziesz katedre poswiecona Sw Franciszkowi z Asyzu, zbudowana przez kosciol, ktory byl zbudowany przez Ojcow Franciszkanow na koncesji papieza Pawla V w 1610 roku.

Port sklada sie z dwoch filarow i falochronu, na ktorym jest latarnia morska. Wez prom z Civitavecchia z GNV do jednych z najpiekniejszych miejsc basenu Morza Srodziemnego. Kierunki dostepne z portu to Sycylia, Sardynia i Tunezja.

Olbia - Przewodnik

Włoskie Miasto Olbia, w północno-wschodniej części wyspy Sardynii nie jest może tak atrakcyjny jak Alghero czy Cagliari, niemniej jednak jest popularnym miejscem. Ma własne lotnisko i otrzymuje promy z lądu, działający jako brama do Costa Smeralda i dostarczanie urządzeń i usług dla turystów.Stara część Olbia ma rzymskie łaźnie, imponujące granitowy kościół i inne zabytki historyczne, a także znajduje się wiele barów i restauracji dla zwiedzających cieszyć. Główną atrakcją miasta jest średniowieczny kościół romański Pisan, wykuty z regionu Gallura granitu. W absydzie znajdują się dwa 13-wieczne freski, jeden z lewej strony przedstawia San Simplicio, patrona Olbia.Festa di San Simplicio, największy festiwal Olbii, obchodzone jest przez trzy dni w połowie maja.

Portu Olbia znajduje się na wyspie połączonej z Miasto przez długi grobli. Promy samochodowe podłączyć Olbia z kontynentalnymi Włoska miasta, w tym Genui i Civitavecchia niedaleko Rzymu. ASPO autobusem nr 9 łączy port z miastem. Dodatkowe miejsca dostępne są od Golfo Aranci, portu na północ od Olbii.