Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Jak dostać się do portu w Olbia?

  • Olbia - Noclegi

    Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Olbia przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Olbia - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!

Olbia - Rozkłady

Olbia - Przewodnik

Co można zobaczyć i zrobić w Olbia?

Olbia to ukryty klejnot wśród nadmorskich kurortów leżących wzdłuż linii brzegowej Włoch. Brak popularności Olbia stał się jej głównym punktem sprzedaży. Charakteryzuje się kwintesencją starego, włoskiego miasta, ale nadal jest w znacznym stopniu nietknięty przez stopniową modernizację turystyki. Turyści są zachęcani do degustowania starych butelek wina za wyjątkowo tanie ceny lub delektowania się innym kawałkiem pizzy w jednej z pysznych restauracji. Wszyscy jednocześnie rozkoszują się senną atmosferą związaną z miastem. Przed degustacją wszystkich bogatych potraw, warto wybrać się na zakupy do licznych butików, aby kupić autentyczne prezenty w przystępnej cenie.

Jak poruszać się w Olbia?

Miasto jest tak małe, że można go pokonać pieszo w niecały dzień, co jest zalecaną opcją, biorąc pod uwagę urocze uliczki i rustykalne budynki.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.