COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Almeria - Ghazaouet jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Hiszpania do Algierii.

Przewoźnicy Promowi - Almeria - Ghazaouet

    • 1 Sailing Weekly 9 hr
    • Get price
    • 1 Sailing Weekly 9 hr
    • Get price

Prom Almeria do Ghazaouet

Trasa promowa Almeria Ghazaouet łączy Hiszpania z Algieria i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Almeria - Przewodnik

Almería to miasto w Andaluzji, w Hiszpanii, znajduje sie w poludniowo-wschodniej czesci kraju, nad Morzem Śródziemnym i jest stolica prowincji o tej samej nazwie. Atrakcje w mieście to Alcazaba, która jest średniowieczna twierdza, która została zbudowana w 10 wieku, a następnie w 1522 zniszczona przez trzęsienie ziemi. Twierdza zawiera potrójną warstwę murów, wspaniały utrzymanie i duze ogrody. Istnieje także katedra, która ma wygląd podobny do fortecy dzięki wieża, blankami i chroniony ścieżka, które zostały stworzone, aby bronić go od piratów śródziemnomorskich. Pierwotnie wyznaczony jako meczet, później przekształcony w kościół chrześcijański, zanim został zniszczony w 1522 roku przez trzęsienie ziemi. W 16 wieku został przebudowany w stylu renesansowym, przy jednoczesnym zachowaniu niektórych jego funkcji obronnych.

Port w Almerii ma połączenia do Melilla, Algierii i Maroka, a także rejsy turystyczne w regionie Morza Śródziemnego. Posiada również marina z miejscami do cumowania dla łodzi rekreacyjnych. Obecnie port jest rozbudowywany o nowe doki i przekształcony w port kontenerowy do podjęcia wysyłek na szeroka skale miedzynarodowa, a tym samym zwiększyć ruch towarowy. Zazwyczaj łączy się z następującymi miejscowościami: Acciona: Ghazaouet (Algieria), Oran (Algieria), Nador (Maroko) i Melilla.


Ghazaouet - Przewodnik

Ghazaouet jest głównym portem Algierii i znajduje się zaledwie kilka kilometrów od granicy marokańskiej i jest doskonałą bazą wypadową do odwiedzenia Tlemcen, który oddalony jest o około 70 km, czy przedsięwzięcie zmierzającej do Maroka. Ghazaouet jest bardzo port rybacki z długa historia sięga starożytnej rzymskiej okupacji, poprzez francuskiej kolonizacji. Pod panowaniem francuskim, port był znany jako Nemours, od francuskiego arystokraty, który reguluje tam, i miał reputację jakości anchois i sardynek w puszkach w swojej fabryce. Ghazaouet oferuje wiele kawiarni i restauracji, gdzie goście mogą korzystać z lokalnych owoców morza i ryb. Najlepsze plaże Ghazaouet znajdują się na obrzeżach portu jak Marsa ben M'hidi z 2 km odcinku drobnego piasku.

Promy działać od Ghazaouet do Almeria w Hiszpanii.Przejście zajmuje około 8 godzin.