Prom Motril do Al Hoceima

Motril Al Hoceima polaczenie laczy Hiszpania z Maroko. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Naviera Armas. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 5 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Motril Al Hoceima zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Motril - Al Hoceima

Średnia cena promu Motril Al Hoceima

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Motril Al Hoceima to samochod + 2 pasażerów.

Motril - Przewodnik

Motril znajduje się w hiszpańskiej prowincji Granada, które jest drugim co do wielkości miastem położone na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Miasto jest około 70 km od miasta Granada, w pobliżu rzeki Guadalfeo i u podnóża góry Sierra Lujar, w połowie drogi między Malaga i Almeria. Dla wszystkich odwiedzających uroki regionu przybrzeżnego i śródlądowego Andaluzji, Motril to idealne miasto, które warto odwiedzic. Wielu turystów, którzy odwiedzają miasto ciesza się jego plażami i słoneczną pogoda, produktami lokalnymi i dziedzictwem kulturowym. Miasto jest również głównym centrum handlowym na Costa Tropical i dlatego ma doskonałe sklepy, hipermarkety, bary, restauracje i kluby nocne.

Wybrzeże Granady cieszy się subtropikalnym klimatem, a jego jasne, ciepłe, wody Morza Śródziemnego sprawiają, że to idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych.

W malowniczej przystani znajdziesz sprzet sportów wodnych oraz wycieczki łodzią. Promy z portu odplywaja do Melilli, Al Hoceima i Nador.

Al Hoceima - Przewodnik

Marokańskie miasto Al Hoceima leży na północnym skraju Gór Rif, na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Rif Góry i śródziemnomorskie plaże są tym, co czyni miasto, jednym z najbardziej atrakcyjnych i kuszących miast w Maroku. Wchodzac do miasta, możesz uważac, że przyjeżdżasz do bardzo powszechnego marokańskiego miasta z budynkami z sześciennych kostek, kawiarni i kilku hoteli. Mimo to, naturalne otoczenie wokół Al Hoceima sprawia, że wydają się o wiele bardziej odległe niż zapewne większość ludzi sobie wyobraza. Al Hoceima, znana również wśród mieszkańców jak Biya, została skolonizowana przez Hiszpanów od ponad trzech dekad, w którym zostało zwanych Villa Sanjuro. Nadal można zobaczyć hiszpański wpływy architektury w całym mieście, pomimo rosnącej liczby nowych budynków. Wielu mieszkańców Al Hoceima wciąż posługują się językiem hiszpańskim jako drugi lub trzeci język. Większość populacji to Berberowie z plemienia Bucoya którzy mówią po Tamazight, dialektem Berberów.

Port miejski służy dla wielu łodzi rybackich i promów, które pomagają utrzymać przemysł turystyczny w mieście. To jest port, który zawsze tętni promami i zwiedzającymi. Turyści i goście moga wynajac lokalne łodzie na wycieczki i do wędkowania.