Motril
Al Hoceima
Promy do Maroko
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Motril Al Hoceima

Motril Al Hoceima polaczenie laczy Hiszpania z Maroko. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Naviera Armas. Polaczenie odbywa sie do 6 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 8 godziny 1 minuta.

Dlugosc przeplyniecia Motril Al Hoceima zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Motril do Al Hoceima?

Czas przeprawy promowej z Motril do Al Hoceima wynosi około 8h 01m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Motril do Al Hoceima i sprawdzić dostępność.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Motril a Al Hoceima?

Jest 1 operator promowy dla Motril do Al Hoceima i jest to
  • Naviera Armas

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Motril do Al Hoceima?

Zarezerwuj promy z Motril do Al Hoceima poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Motril - Przewodnik

Motril znajduje się w hiszpańskiej prowincji Granada, które jest drugim co do wielkości miastem położone na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Miasto jest około 70 km od miasta Granada, w pobliżu rzeki Guadalfeo i u podnóża góry Sierra Lujar, w połowie drogi między Malaga i Almeria. Dla wszystkich odwiedzających uroki regionu przybrzeżnego i śródlądowego Andaluzji, Motril to idealne miasto, które warto odwiedzic. Wielu turystów, którzy odwiedzają miasto ciesza się jego plażami i słoneczną pogoda, produktami lokalnymi i dziedzictwem kulturowym. Miasto jest również głównym centrum handlowym na Costa Tropical i dlatego ma doskonałe sklepy, hipermarkety, bary, restauracje i kluby nocne.

Wybrzeże Granady cieszy się subtropikalnym klimatem, a jego jasne, ciepłe, wody Morza Śródziemnego sprawiają, że to idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych.

W malowniczej przystani znajdziesz sprzet sportów wodnych oraz wycieczki łodzią. Promy z portu odplywaja do Melilli, Al Hoceima i Nador.


Al Hoceima - Przewodnik

Marokańskie miasto Al Hoceima leży na północnym skraju Gór Rif, na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Rif Góry i śródziemnomorskie plaże są tym, co czyni miasto, jednym z najbardziej atrakcyjnych i kuszących miast w Maroku. Wchodzac do miasta, możesz uważac, że przyjeżdżasz do bardzo powszechnego marokańskiego miasta z budynkami z sześciennych kostek, kawiarni i kilku hoteli. Mimo to, naturalne otoczenie wokół Al Hoceima sprawia, że wydają się o wiele bardziej odległe niż zapewne większość ludzi sobie wyobraza. Al Hoceima, znana również wśród mieszkańców jak Biya, została skolonizowana przez Hiszpanów od ponad trzech dekad, w którym zostało zwanych Villa Sanjuro. Nadal można zobaczyć hiszpański wpływy architektury w całym mieście, pomimo rosnącej liczby nowych budynków. Wielu mieszkańców Al Hoceima wciąż posługują się językiem hiszpańskim jako drugi lub trzeci język. Większość populacji to Berberowie z plemienia Bucoya którzy mówią po Tamazight, dialektem Berberów.

Port miejski służy dla wielu łodzi rybackich i promów, które pomagają utrzymać przemysł turystyczny w mieście. To jest port, który zawsze tętni promami i zwiedzającymi. Turyści i goście moga wynajac lokalne łodzie na wycieczki i do wędkowania.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.