Prom Melilla do Almeria

Trasa promowa Melilla Almeria łączy Hiszpania z Hiszpania i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Balearia obsluguje swoje polaczenia do 7 razy tydzien, Trasmediterranea 7 razy tydzien & Naviera Armas posiada polaczenia do 1 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 15 połączeń promowych tydzien na trasie Melilla Almeria pomiędzy Hiszpania i Hiszpania.

Przewoźnicy Promowi - Melilla - Almeria

 • Balearia
  • 7 przeprawy w tygodniu 8 godz
  • Uzyskaj cenę
 • Trasmediterranea
  • 7 przeprawy w tygodniu 5 godz 30 min
  • Uzyskaj cenę
 • Naviera Armas
  • 1 Przeprawy Tygodniowo 7 godz 30 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Melilla Almeria

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Melilla Almeria to samochod + 1 pasażer.

Melilla - Przewodnik

Hiszpańskie miasto Melilla znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu Afryki i graniczy z Marokiem. Miasto leży w poprzek morza z hiszpańskimi prowincjami Granada i Almeria i jest obok Morza Alborańskiego. O powierzchni około 12 km kw. jest to jeden z dwóch hiszpańskich stale zamieszkałych miast na administrowanych kontynencie afrykańskim, drugim jest Ceuta. Najbliższe miasto w Maroku do Melilli to Nador. Melilla polozona jest wokół plaży i portu, a na wschodniej stronie półwyspy Cape Tres Forcas, na dole i na górze Gurugú ujściu do rzeki Rio de Oro.

Port miasta oferuje pasażerskie połączenia promowe do Almerii i Malagi w Hiszpanii kontynentalnej. W rezultacie, port i związane z nim biznesy, stanowią ważne źródło dochodu dla miasta.

Almeria - Przewodnik

Hiszpańskie miasto Almeria, znajduje się na Morzu Śródziemnym w południowo-wschodniej części kraju. Najdalej na wschód Andaluzji stolicy dominuje wybrzeże usiane dziewiczymi plażami i osobliwymi polami opustoszałych ekosystemów. Almeria ujawnia swoją Alcazabe (Cytadela) i katedre, nad brzegiem Morza Śródziemnego. Wąskie uliczki z bielonymi fasadami są elementami jego malowniczej, zabytkowej dzielnicy. Oprócz historii i kultury, Almeria oferuje plaże, góry i rezerwaty przyrody oraz wspaniala gastronomie.

Katedra w Almerii jest miejscem, ktorego nie wolno przegapić. Katedra, z wieżami i grubymi ścianami, przypomina fortecę niż świątynie. Ten swoisty układ jest w odpowiedzi na ciągłe ataki piratów berberyjskich, ktore to nadmorskie miasto musiało znosić. Położony w pobliżu znajduje się klasztor Purasand, Pałac Biskupów.

Port Almeria ma marine z miejscami do cumowania dla łodzi rekreacyjnych i normalnie zapewnia połączenia do Ghazaouet (Algieria), Oranie (Algieria), Nador (Maroko) i Melilli.