Almeria
Nador
Promy do Maroko
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Almeria Nador

Trasa promowa Almeria Nador łączy Hiszpania z Maroko i jest obecnie obsługiwana przez 4 przewoźników. Trasmediterranea obsługuje swoje połączenia do 1 razy tydzien, Naviera Armas 14 razy tydzien, Balearia 15 razy tydzien & Grandi Navi Veloci posiada polaczenia do 5 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 35 połączeń promowych tydzien na trasie Almeria Nador pomiędzy Hiszpania i Maroko.

Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Almeria do Nador?

  Czas przeprawy promowej z Almeria do Nador wynosi około 5h 41m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Almeria do Nador i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Almeria do Nador?

  Cena promu z Almeria do Nador może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Almeria do Nador wynosi 366 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Almeria a Nador?

  Istnieje 4 popularnych operatorów promowych dla Almeria do Nador. Są to
  • Trasmediterranea
  • Naviera Armas
  • Balearia
  • Grandi Navi Veloci
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Almeria do Nador?

  Zarezerwuj promy z Almeria do Nador poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Almeria do Nador?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Almeria do Nador z
  • Trasmediterranea
  • Naviera Armas
  • Balearia
  • Grandi Navi Veloci
 • Czy można zabrać samochód na prom z Almeria do Nador?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Almeria do Nador z
  • Trasmediterranea
  • Naviera Armas
  • Balearia
  • Grandi Navi Veloci
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Almeria do Nador?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Trasmediterranea
  • Naviera Armas
  • Balearia
 • Jak daleko jest Nador od Almeria?

  Odległość pomiędzy Almeria a Nador wynosi około 97 mil morskich.

Almeria - Przewodnik

Almería to miasto w Andaluzji, w Hiszpanii, znajduje sie w poludniowo-wschodniej czesci kraju, nad Morzem Śródziemnym i jest stolica prowincji o tej samej nazwie. Atrakcje w mieście to Alcazaba, która jest średniowieczna twierdza, która została zbudowana w 10 wieku, a następnie w 1522 zniszczona przez trzęsienie ziemi. Twierdza zawiera potrójną warstwę murów, wspaniały utrzymanie i duze ogrody. Istnieje także katedra, która ma wygląd podobny do fortecy dzięki wieża, blankami i chroniony ścieżka, które zostały stworzone, aby bronić go od piratów śródziemnomorskich. Pierwotnie wyznaczony jako meczet, później przekształcony w kościół chrześcijański, zanim został zniszczony w 1522 roku przez trzęsienie ziemi. W 16 wieku został przebudowany w stylu renesansowym, przy jednoczesnym zachowaniu niektórych jego funkcji obronnych.

Port w Almerii ma połączenia do Melilla, Algierii i Maroka, a także rejsy turystyczne w regionie Morza Śródziemnego. Posiada również marina z miejscami do cumowania dla łodzi rekreacyjnych. Obecnie port jest rozbudowywany o nowe doki i przekształcony w port kontenerowy do podjęcia wysyłek na szeroka skale miedzynarodowa, a tym samym zwiększyć ruch towarowy. Zazwyczaj łączy się z następującymi miejscowościami: Acciona: Ghazaouet (Algieria), Oran (Algieria), Nador (Maroko) i Melilla.


Nador - Przewodnik

Marokańskie miasto Nador znajduje się w regionie północno wschodniej Rif Maroka i jej port znajduje się na lagunie Bhar Amezzyan. Nador Uważa się, że założona przez Berberów cywilizacji, a później został rządzonym przez Fenicjan, Rzymian i Arabów.Nazwa miasta może pochodzić od imienia "Czy Nador" mała osada w pobliżu zalewu. Może nawet nie pochodzi od arabskiego słowa "Nadar", co oznacza, że pasuje do oczu i bardziej jako Nador jest strategicznym punktem obserwacji z Hiszpanii. To był popularny wśród większości królów, król Maroka Omar ibn Idriss II, w szczególności i Almoravide króla Youssef ibn Tachfin.

Nador był niesławny jako centrum przemytu tanie hiszpańskie i chińskie towary wolnocłowe. Obecnie przemyt spadła, ale nadal żyje konkurujących ze strumieniem przemytu z Algierii. Wiele używanych dóbr konsumpcyjnych z Europy i Chin znaleźć drogę do Maroka i Afryki poprzez Melilli i Nador, legalnie i nielegalnie. Towary wahają się od konserwatywnej żywności, odzieży, obuwia, sprzętu gospodarstwa domowego, do wyrafinowanego sprzętu.

Promy z Nador do Almeria i odplywaja Motril w Hiszpanii i Sete we Francji.


Almeria do Nador Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 26/02/2024 a 03.03.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Balearia 10:00 17:00 7 godziny niedz.
Balearia 11:30 20:30 9 godziny pon., wt., śr., czw., pt., sob.
Naviera Armas 12:00 20:00 8 godziny czw., sob.
Naviera Armas 13:00 21:00 8 godziny śr., pt., niedz.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.