COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Malaga - Melilla jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Przewoźnicy Promowi - Malaga - Melilla

  • 5 Sailings Weekly 6 hr 30 min
  • Get price
  • 1 Sailing Weekly 6 hr
  • Get price
  • 5 Sailings Weekly 6 hr 30 min
  • Get price

Prom Malaga do Melilla

Trasa promowa Malaga Melilla łączy Hiszpania z Hiszpania i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Trasmediterranea obsługuje swoje połączenia do 5 razy tydzien, Balearia 1 razy tydzien & Naviera Armas posiada polaczenia do 5 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 11 połączeń promowych tydzien na trasie Malaga Melilla pomiędzy Hiszpania i Hiszpania.

Malaga - Przewodnik

Hiszpańskie miasto Malaga znajduje się w regionie Andaluzja w południowej Hiszpanii, i jest na wybrzeżu Costa del Sol (Wybrzeże Słońca). Miasto leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego i jest około 100 km na wschód od Cieśniny Gibralta i około 130 km od wybrzeży Afryki Północnej. Wielu turystów przyciąga do miasta i jego okolic, ze względu na jego klimat subtropikalny, który charakteryzuje się gorącym i słonecznym latem i łagodną zimą. Słynny hiszpański artysta Pablo Picasso urodził się w Maladze, oraz hebrajski poeta i filozof żydowski Salomon Ibn Gabriol i aktor Antonio Banderas. Miasto jest siedzibą wielu zabytków, w tym forteca Alcazaba Arab i jest także domem dla procesji religijnych, które stanowią część obchodów Wielkiego Tygodnia w Maladze, które zostały zgłoszone na Festiwal zainteresowania turystów.

Inne zabytki w mieście to Katedra barokowa, która jest powszechnie znany jako La Manquita (Jedna Uzbrojona Kobieta) i niedawno odrestaurowany rzymski teatr. Położony na wzgórzu nad miastem jest Parador, który znajduje się w Zamku Gibralfaro. Jest to wspaniałe miejsce na pobyt, z fantastycznym widokiem na Malage i na port.

Malaga port promowy znajduje się w sąsiedztwie starego miasta Malaga. Połączenia promowe z portu działają do Melilli.


Melilla - Przewodnik

Hiszpanski podawac miasto Melilla znajduje sie na polnocno-zachodnim wybrzezu Afryki, i graniczy z Marokiem.Miasto jest oddzielone od hiszpanskiej prowincji Grenada i Almeria przez Morze Alboran. Melilla, jak Ceuta, byl wolny port przed Hiszpania przystapila do Unii Europejskiej.Marokański rozliczenie Beni Ansar lezy bezposrednio na poludnie od Melilli, a najblizszy Marokanskie miasto jest Nador. Porty w Melilli i Nador są polozone w tej samej zatoce. W roku 2011, to liczyło 78476 sklada sie z etnicznych Hiszpanow, etnicznych Riffian Berberow i niewielka liczbe etnicznych hiszpanskich Zydow. Zarowno hiszpanski i Riffian-Berber to dwa najbardziej znanych jezykow, przy czym hiszpanski jest jedynym jezykiem urzedowym.

Od portu Melill za istnieje kilka codzienne polaczen do Almerii i Malagi w Hiszpanii. Wiele osob podrozujących miedzy Europą,a Marokiem uzyc kursuja promy do Melilla, zarowno dla pasazerow, jak i dla przewozow towarowych.