Prom Malaga do Melilla

Trasa promowa Malaga Melilla łączy Hiszpania z Hiszpania i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Przewoźnicy Promowi - Malaga - Melilla

Średnia cena promu Malaga Melilla

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Malaga Melilla to samochod + 2 pasażerów.

Malaga - Przewodnik

Hiszpańskie miasto Malaga znajduje się w regionie Andaluzja w południowej Hiszpanii, i jest na wybrzeżu Costa del Sol (Wybrzeże Słońca). Miasto leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego i jest około 100 km na wschód od Cieśniny Gibralta i około 130 km od wybrzeży Afryki Północnej. Wielu turystów przyciąga do miasta i jego okolic, ze względu na jego klimat subtropikalny, który charakteryzuje się gorącym i słonecznym latem i łagodną zimą. Słynny hiszpański artysta Pablo Picasso urodził się w Maladze, oraz hebrajski poeta i filozof żydowski Salomon Ibn Gabriol i aktor Antonio Banderas. Miasto jest siedzibą wielu zabytków, w tym forteca Alcazaba Arab i jest także domem dla procesji religijnych, które stanowią część obchodów Wielkiego Tygodnia w Maladze, które zostały zgłoszone na Festiwal zainteresowania turystów.

Inne zabytki w mieście to Katedra barokowa, która jest powszechnie znany jako La Manquita (Jedna Uzbrojona Kobieta) i niedawno odrestaurowany rzymski teatr. Położony na wzgórzu nad miastem jest Parador, który znajduje się w Zamku Gibralfaro. Jest to wspaniałe miejsce na pobyt, z fantastycznym widokiem na Malage i na port.

Malaga port promowy znajduje się w sąsiedztwie starego miasta Malaga. Połączenia promowe z portu działają do Melilli.

Melilla - Przewodnik

Hiszpanski podawac miasto Melilla znajduje sie na polnocno-zachodnim wybrzezu Afryki, i graniczy z Marokiem.Miasto jest oddzielone od hiszpanskiej prowincji Grenada i Almeria przez Morze Alboran. Melilla, jak Ceuta, byl wolny port przed Hiszpania przystapila do Unii Europejskiej.Marokański rozliczenie Beni Ansar lezy bezposrednio na poludnie od Melilli, a najblizszy Marokanskie miasto jest Nador. Porty w Melilli i Nador są polozone w tej samej zatoce. W roku 2011, to liczyło 78476 sklada sie z etnicznych Hiszpanow, etnicznych Riffian Berberow i niewielka liczbe etnicznych hiszpanskich Zydow. Zarowno hiszpanski i Riffian-Berber to dwa najbardziej znanych jezykow, przy czym hiszpanski jest jedynym jezykiem urzedowym.

Od portu Melill za istnieje kilka codzienne polaczen do Almerii i Malagi w Hiszpanii. Wiele osob podrozujących miedzy Europą,a Marokiem uzyc kursuja promy do Melilla, zarowno dla pasazerow, jak i dla przewozow towarowych.