Melilla do Malaga Prom

Melilla Malaga trasa promowa laczy Hiszpania z Hiszpania i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Balearia obsluguje do 6 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 6 godziny 15 minuty gdy Trasmediterranea serwis operuje do 7 razy w tygodniu trwajacym od 6 godz 15 min.

To daje 13 przeplyniecia tydzien na trasie Melilla Malaga pomiedzy Hiszpania i Hiszpania. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Melilla do Malaga Alternatywny Prom

Melilla - Malaga Armatorzy Promowi

  • Balearia
    • 6 przeprawy w tygodniu 6 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę
  • Trasmediterranea
    • 7 przeprawy w tygodniu 6 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Melilla Malaga

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Melilla Malaga to samochod + 1 pasazer.

Melilla Przewodnik

Hiszpańskie miasto Melilla znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu Afryki i graniczy z Marokiem. Miasto leży w poprzek morza z hiszpańskimi prowincjami Granada i Almeria i jest obok Morza Alborańskiego. O powierzchni około 12 km kw. jest to jeden z dwóch hiszpańskich stale zamieszkałych miast na administrowanych kontynencie afrykańskim, drugim jest Ceuta. Najbliższe miasto w Maroku do Melilli to Nador. Melilla polozona jest wokół plaży i portu, a na wschodniej stronie półwyspy Cape Tres Forcas, na dole i na górze Gurugú ujściu do rzeki Rio de Oro.

Port miasta oferuje pasażerskie połączenia promowe do Almerii i Malagi w Hiszpanii kontynentalnej. W rezultacie, port i związane z nim biznesy, stanowią ważne źródło dochodu dla miasta.

Malaga Przewodnik

Miasto Malaga znajduje się na południowym wybrzeżu Hiszpanii, i jest głównym ośrodek wzdłuż słynnej Costa del Sol, w okolicy Andaluzja w Hiszpanii. Malaga jest domem dla dużego międzynarodowego lotniska i niektóre z najpiękniejszych okolicznych plaż, które są zawsze popularne wśród turystów odwiedzających obszar Malaga. Główne atrakcje turystyczne w Maladze obejmują Bahia de Malaga - malowniczą zatokę Malaga, oferując codziennie wycieczki statkiem, szereg sportów wodnych i wielu restauracji nabrzeża; Plaza de la Merced, który jest publiczny plac stoi w dzielnicy Stare Miasto w Maladze, z dużą ilością kawiarni i barów; Plaza de la Constitución, plac 16th wieku, gdy wielu festiwali i imprez Malagi odbywają, szczególnie podczas wiosennych i letnich miesięcy; Plaza de Toros La Malagueta, Malaga Arena, kawałek wzrok architektury w sobie, zbudowany w roku 1870; Ogród Botaniczny i La Concepción Histórico, piękne ogrody botaniczne z wielu egzotycznych roślin, znajduje się na obrzeżach Malaga. Malaga jest także domem dla wiele zaskakujący parków, gdzie można znaleźć sadzenia i palm tropikalnych, w tym Parque de El Retiro, Parque de la Naturaleza Selwo i Paseo del Parque.