grandi_navi_veloci_excelsior

Excelsior

Obsługiwane przez Grandi Navi Veloci z Genua Palermo & Palermo Tunis

Excelsior został wprowadzony w 1999 roku jako siostrzany statek Excellent, który został uruchomiony w poprzednim roku. Excelsior posiada miejsce dla 2253 pasażerów i może pomieścić ponad 700 pojazdów. Jest wspaniale wyposażony, a na pokładzie znajdą Państwo liczne udogodnienia, takie jak restauracja a la carte, pokój gier, plac zabaw dla dzieci, centrum handlowe i wiele więcej.

Kabiny/ Miejsce siedzące

Istnieje szereg kabin w ofercie, z których wszystkie 387 są z łazienką i klimatyzacją. Kabiny znajdują się na górnym pokładzie i są w wyborze wewnętrznych i zewnętrznych (z widokiem na morze).

Zakupy

Centrum handlowe oferuje pasażerom możliwość zakupu prezentów i świetnych okazji na perfumy, wody po goleniu, alkohol i innych wybranych pozycji.

Dostepnosc

Statek jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych, z czterema specjalnie wyposażonymi kabinami.

Uwaga: Staralismy sie aby nasz Excelsior przewodnik byl jak najbardziej dokladny jednakze rodzaj oraz dostepnosc uslug i rozrywek moze roznic sie w zaleznosci od statku, daty podrozy czy oferty na dany sezon. Przewozik zastrzega sobie prawo zmiany warunkow, statku oraz uslug bez wczesniejszego powiadomienia.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Excelsior Opinie

Nie mamy opinii o tym statku, prosze sprobowac pozniej!