COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Durres - Bari jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Durres do Bari - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Albania do Włochy.

Przewoźnicy Promowi - Durres - Bari

  • 3 Sailings Weekly 8 hr
  • Get price
  • 10 Sailings Weekly 9 hr
  • Get price
  • 12 Sailings Weekly 8 hr 45 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Durres - Bari

 • "Adria Durres Bari"

  Było OK

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Ferries"

  Nardzo miła obsługa. Żadnych problemów.

  'Rigel III' travelled on Rigel III

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Durres do Bari

Trasa promowa Durres Bari łączy Albania z Włochy i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Adria Ferries obsługuje swoje połączenia do 3 razy tydzien, Ventouris Ferries 10 razy tydzien & Grandi Navi Veloci posiada polaczenia do 12 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 25 połączeń promowych tydzien na trasie Durres Bari pomiędzy Albania i Włochy.

Durres - Przewodnik

Durres to miasto w Albanii i znajduje się na okolo 33km na zachód od stolicy Tirany. Durres jest drugim co do wielkości miastem w Albanii i jest jednym z najstarszych z duzym znaczeniem gospodarczym w kraju. W miascie znajduje się także główny port Albanii.

Niektóre ważne budynki w Durres to biblioteka glowna, centrum kultury z Moisiu Teatr Aleksandra, Teatr Estrada, teatru lalek, a takze filharmonia. Istnieje także kilka muzeów, takich jak Muzeum Archeologiczne w Durres, Villa Reale Durres i Muzeum Historii (dom Aleksander Moisiu).

Durres gosci Antyczne Mury Miasta nazywane również Zamkiem Durres, natomiast największy amfiteatr na Bałkanach jest zlokalizowany w centrum miasta, w pobliżu portu. Konstrukcja pierwszego wieku jest obecnie rozpatrywana do wpisania na Liste Swiatowego Dziedzictwa UNESCO.

Destynacje dostępne z portu obejmują Bari, Ancone, Triest i Brindisi.


Bari - Przewodnik

Bari jest duzym miastem portowym polozonym na wybrzezu Adriatyku i jest stolica wloskiego regionu Puglia.Miasto nie jest glownym turystycznym, ale ma kilka interesujących zabytkow i jest doskonala baza wypadową do zwiedzania tej atrakcyjnej części Włoch. Zabytkowe centrum Bari jest na cyplu, osiagajac do Morza Adriatyckiego. Obszar ten zostal zbudowany na tysiaclecia, ale większosc z archeologii jest pochowany pod klastra waskimi uliczkami, ktore tworza Vecchia Bari.Kwartal znany jest mylace i goscie sa prawie na pewno traca poczucie kierunku. Miedzy sercem Starego Miasta i morzem jest najbardziej znany kosciol w Bari, w XI wieku romanski Basilica di San Nicola. Jest on poswiecony sw Mikolaja i zostal zbudowany do domu jego szczatki, ktore wciaz leza w krypcie. Jest waznym miejscem religijnym, a tam jest w krypcie kaplicy poświęconej pielgrzymow prawoslawnych. W glownej czesci kosciola znajduje sie kilka znaczących zabytkow, w tym skomplikowanym kamienny baldachim nad oltarzem i tronem marmuru biskupa, znanego jako Cattedra di Elia, pochodzacym z okolo 11 wieku.

Z portu w Bari, odplywają promy do Durres, Igoumenista, Kefalonia, Korfu, Patras, Kotor i Dubrownik