COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Wlore - Brindisi jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Wlore do Brindisi - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Albania do Włochy.

Przewoźnicy Promowi - Wlore - Brindisi

  • 6 Sailings Weekly 6 hr
  • Get price
  • 4 Sailings Weekly 6 hr 1 min
  • Get price
  • 4 Sailings Weekly 4 hr 30 min
  • Get price

Prom Wlore do Brindisi

Trasa promowa Wlore Brindisi łączy Albania z Włochy i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Red Star Ferries obsługuje swoje połączenia do 6 razy tydzien, European Ferries 4 razy tydzien & A-Ships Management S.A posiada polaczenia do 4 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 14 połączeń promowych tydzien na trasie Wlore Brindisi pomiędzy Albania i Włochy.

Wlore - Przewodnik

Vlora to miasto i drugi co do wielkości port w Albanii i znajduje się na Zatoce Vlora, i jest prawie całkowicie otoczona górami. Port miasta jest zaledwie 130 km od wybrzeża Salento we Włoszech i jest najbliżej każdego portu w Bari. iasto jest otoczone małymi ogrodami i gajami oliwnymi. Miasto może prześledzić historię z powrotem do 6 wieku pne, kiedy to zostało założone jako grecka kolonia i jest stale zamieszkana od wieków. Ze względu na rozwój turystyki w ostatnich latach, puby, kluby, restauracje i bary powstały, szczególnie w obszarze "Zimnej Wody" (Uji i Ftohtë), około 3 km od centrum miasta.

Z miejskiego portu odplywaja się 3 rejsy tygodniowo do Brindisi we Włoszech z czasem przeplyniecia około 5 godzin.


Brindisi - Przewodnik

Port we wloskim miescie Brindisi lezy na wybrzezu Adriatyku, w regionie Apulia. Podobnie jak wiele innych miast na wybrzezu Adriatyku Apulii, historia Brindisi jest nierozerwalnie związana z ziemia lezaca na wschód. Dzieki swojemu duzemu naturalnego portu, miasto zawsze bylo i nadal jest jednym z najwazniejszych portow wloskich. Dziś jest głownym punktem wyjscia dla promow udajacych sie do Grecji i na Balkanach, ale w jezyku greckim, w szczegolności w czasach rzymskich i sredniowieczu, sluzyl do wielu innych celow. Jest wiele rzeczy do zrobienia i zobaczenia w miescie w tym Castello Svevo Zamek Grande (lub) i Zamek Aragonii.Pierwszy zostal zbudowany przez cesarza Fryderyka II i ma plan trapezu z masywnych kwadratowych wiez. Ten ostatni zostal zbudowany przez krola Ferdynand I w koncu XV wieku na wyspie S. Andrea.

Z portu miasta, prom plynie do takich miejsc jak Paksos, Korfu, Igoumenitsa i Patras, Zakynthos.