Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Jak dostać się do portu w Brindisi?

  • Dojazd samochodem

    Z południa (SS16 Sicily/Calabria): kieruj sie znakami na “Lecce/Zona Industriale/Porto”. Dalej,aż do zjazdu “Grecia/Porto/Zona Industriale”, nastepnie kieruj sie na “Porto/Costa Morena/Grecia”. Z połnocy (SS379): dojeżdżając do Brindisi, zjedź z SS 379 w SS 16, kieruj się na znaki “Zona Industriale/Porto/Lecce”. Zjazd “Grecia/Porto/Zona Industriale” i kieruj się dalej do “Porto/Costa Morena/Grecia”.

  • Adres

    Stazione Marittima “Brindisi Terminal” - Costa Morena Terrare, Brindisi 72100 (BR) - Wlochy

  • Brindisi - Noclegi

    Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Brindisi przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Brindisi - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!

Brindisi - Rozkłady

Brindisi - Przewodnik

Brindisi - Przewodnik

Brindisi to miasto portowe i gmina we Włoszech, w regionie Apulia, w prowincji Brindisi. Brindisi położone na Półwyspie Salentyńskim, czyli obcasie ”włoskiego buta”, jest naturalnym portem, wlot którego jest wciśnięty w głąb wybrzeża Adriatyku Apulii. W zewnętrznej części portu znajdują się wyspy Pedagna tworzące mały archipelag. Miasto Brindisi ma interesujące zabytki starożytności, które dotrwały do czasów współczesnych. Oprócz kościołów warto zobaczyć starożytny akwedukt zasilający fontanny, rzymskie kolumny kończące drogę Via Appia z Rzymu, które były zawsze symbolem miasta Brindisi, punktem orientacyjnym dla starożytnych żeglarzy, tudzież Portyk Templariuszy, loggia najstarszego Pałacu Biskupów, zbudowana w XIII wieku.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.