Durres
Ankona
Promy do Włochy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Durres Ankona

Durres Ankona polaczenie laczy Albania z Włochy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Adria Ferries. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 16 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Durres Ankona zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Durres do Ankona - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Albania do Włochy.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Durres do Ankona?

  Czas przeprawy promowej z Durres do Ankona wynosi około 16h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Durres do Ankona i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Durres do Ankona?

  Cena promu z Durres do Ankona może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Durres do Ankona wynosi 293 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Durres a Ankona?

  Jest 1 operator promowy dla Durres do Ankona i jest to
  • Adria Ferries
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Durres do Ankona?

  Zarezerwuj promy z Durres do Ankona poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Durres do Ankona?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Durres do Ankona z
  • Adria Ferries
 • Czy można zabrać samochód na prom z Durres do Ankona?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Durres do Ankona z
  • Adria Ferries
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Durres do Ankona?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Adria Ferries
 • Jak daleko jest Ankona od Durres?

  Odległość pomiędzy Durres a Ankona wynosi około 380 mil morskich.

Durres - Przewodnik

Durres to miasto w Albanii i znajduje się na okolo 33km na zachód od stolicy Tirany. Durres jest drugim co do wielkości miastem w Albanii i jest jednym z najstarszych z duzym znaczeniem gospodarczym w kraju. W miascie znajduje się także główny port Albanii.

Niektóre ważne budynki w Durres to biblioteka glowna, centrum kultury z Moisiu Teatr Aleksandra, Teatr Estrada, teatru lalek, a takze filharmonia. Istnieje także kilka muzeów, takich jak Muzeum Archeologiczne w Durres, Villa Reale Durres i Muzeum Historii (dom Aleksander Moisiu).

Durres gosci Antyczne Mury Miasta nazywane również Zamkiem Durres, natomiast największy amfiteatr na Bałkanach jest zlokalizowany w centrum miasta, w pobliżu portu. Konstrukcja pierwszego wieku jest obecnie rozpatrywana do wpisania na Liste Swiatowego Dziedzictwa UNESCO.

Destynacje dostępne z portu obejmują Bari, Ancone, Triest i Brindisi.


Ankona - Przewodnik

Nowoczesne miasto portowe Ancona znajduje się w regionie Marche w środkowych Włoszech nad Adriatykiem. Region ten zyskuje na popularności w ostatnim czasie ze względu na dziewiczą przyrodą i pyszne dania. Jednocześnie sama Ankona ma wiele do zaoferowania. Położona malowniczo między stokami Monte Astagno i Monte Conero. Odwiedzający Ancona będą zachwyceni zabytkowym miastem na wzgórzu, niedaleko portu. Greccy kupcy ustanowili fabrykę Dibromoindygo w mieście i ich wpływ na obszarze jest niezwykły. W czasach rzymskich miasto miało swój własny system monetarny.

Port w Ankonie oferuje połączenia promowe do Grecji, Turcji, Chorwacji, Albanii i Czarnogóry. Pasażerowie przeprawiają się stąd do Split, Rijeka, Zadar, Hvar, Dubrownik, Bari, Patras oraz Igoumenitsa. W terminalu znajdziemy standardowe udogodnienia jak: kawiarnie i sklep spożywczy, a także toalety. Parking jest dostępny zarówno na krótkoterminowe jak i długoterminowe pobyty. Specjalnie wyznaczone miejsca parkingowe są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.


Durres do Ankona Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 08/04/2024 a 14.04.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Adria Ferries 17:00 09:00 16 godziny sob.
Adria Ferries 19:00 11:00 16 godziny pon., czw.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.