Tanger Med do Barcelona Prom

Tanger Med Barcelona trasa promowa laczy Maroko z Hiszpania i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Grandi Navi Veloci obsluguje do 2 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 32 godziny gdy Grimaldi Lines serwis operuje do 1 razy w tygodniu trwajacym od 27 godz.

To daje 3 przeplyniecia tydzien na trasie Tanger Med Barcelona pomiedzy Maroko i Hiszpania. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Tanger Med do Barcelona Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Maroko do Hiszpanii.

Tanger Med - Barcelona Armatorzy Promowi

  • Grandi Navi Veloci
    • 2 Cotygodniowe Przeprawy 32 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Grimaldi Lines
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 27 godz
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Tanger Med Barcelona

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Tanger Med Barcelona to samochod i 2 pasazerów.

Tanger Med Przewodnik

Cargo port Tanger-Med znajduje się około 40 km na wschód od miasta Tanger w Maroku. Port otwarty w 2007 roku jest jednym z największych portów w basenie Morza Śródziemnego oraz w Afryce. Drugi etap rozwoju portu rozpoczal się w 2009 roku w celu zaspokojenia rosnącego popytu na usługi portu. Port zajmuje się także ruchem pasażerskim, który zastąpił port miasta Tanger jako miejsca docelowego dla promów przybywających z Europy. Udogodnienia w nowym terminalu to kantor, mały sklep, kawiarnia i bankomat.

Historia Tanger została pod wpływem wielu różnych cywilizacji i kultur, które rządziły miastem od 5 wieku pne. Tanger był schronieniem dla wielu kultur. W 1923 roku, Tanger zostało uznane za status międzynarodowy poprzez obcych mocarstw kolonialnych, i stało się celem wielu dyplomatów europejskich i amerykańskich, szpiegów, pisarzy i biznesmenów.

Barcelona Przewodnik

Hiszpańskie miasto Barcelona znajduje się na wybrzeżu, pomiędzy ujściem rzeki Llobregat i rzeka Besos i graniczy na zachodzie z pasmem górskim Serra de Collserola. Barcelona jest stolicą autonomicznego regionu Katalonii i jest drugim co do wielkości miastem Hiszpanii po Madrycie. Założone jako rzymskie miasto, w średniowieczu Barcelona stałs się stolicą powiatu w Barcelonie. Po połączeniu się z Królestwa Aragonii, Barcelona nadal jest ważnym miastem w Koronie Aragonii. Barcelona ma bogate dziedzictwo kulturowe i jest dziś ważnym ośrodkiem kulturalnym i turystycznym. Szczególnie znane są dzieła architektury Antoniego Gaudiego i Lluís Domènech i Montaner, które zostały wpisane na Liste Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Barcelona ma wiele muzeów, które obejmują różne obszary i epoki. Narodowe Muzeum Sztuki Katalonii zawiera znaną kolekcję sztuki romańskiej, podczas gdy Barcelona Museum of Contemporary Art koncentruje się na post-1945 katalońskiej i hiszpańskiej sztuki. Fundació Joan Miró, Muzeum Picassa i Fundacja Antoniego Tapiesa posiada ważne kolekcje tych światowej sławy artystów, a także Muzeum Can Framis, który skupia się na wątku 1960 Sztuki Katalonii, ktora jest własnością Fundació Vila Casas.

Barcelona jest głównym terminalem promowym na trasach do Majorki, Genui, Ibizy i Maroka (Tanger Med). Nabrzeża dla promów i statków wycieczkowych znajdują się blisko centrum miasta, port zaczyna się na końcu Las Ramblas.