Tanger Med
Sete
Promy do Francja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Tanger Med Sete

Tanger Med Sete polaczenie laczy Maroko z Francja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Grandi Navi Veloci. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 40 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Tanger Med Sete zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Tanger Med do Sete - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Maroko do Francji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Tanger Med do Sete?

  Czas przeprawy promowej z Tanger Med do Sete wynosi około 40h 30m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Tanger Med do Sete i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Tanger Med do Sete?

  Cena promu z Tanger Med do Sete może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Tanger Med do Sete wynosi 379 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Tanger Med a Sete?

  Jest 1 operator promowy dla Tanger Med do Sete i jest to
  • Grandi Navi Veloci
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Tanger Med do Sete?

  Zarezerwuj promy z Tanger Med do Sete poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Tanger Med do Sete?

  Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Tanger Med do Sete z
  • Grandi Navi Veloci
 • Czy można zabrać samochód na prom z Tanger Med do Sete?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Tanger Med do Sete z
  • Grandi Navi Veloci
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Tanger Med do Sete?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Grandi Navi Veloci
 • Jak daleko jest Sete od Tanger Med?

  Odległość pomiędzy Tanger Med a Sete wynosi około 712 mil morskich.

Opinie na temat Prom Tanger Med - Sete

 • "prom ok."

  oki

  'Splendid' travelled on Splendid

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Odpowiednie"

  Statek byl wystarczajacy, ale troche sie juz starzeje (statek oczywiscie) W kabinie byl telewizor z 1990. Ale wszystko bylo czyste a zaloga mila. Jedzenie bylo ok.

  'Fantastic' travelled on Fantastic

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Podróż 23.06.2017 z Palermo Imerese do Civitavecchia"

  Profesjonalna, dobrze zorganizowana obsługa począwszy od wystawienia biletu, wpuszczania na pokład samochodu, wskazania kabiny, czystość zarówno w kabinie i w całym promie, dostępność pomieszczeń dla spędzania czasu wolnego, bezpiecznie zorganizowana obsługa opuszczenia promu, punktualność dotarcia do portu w Civitavecchia. Bardzo miła i zdecydowana obsługa załogi.

  'Splendid' travelled on Splendid

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Tanger Med - Przewodnik

Cargo port Tanger-Med znajduje się około 40 km na wschód od miasta Tanger w Maroku. Port otwarty w 2007 roku jest jednym z największych portów w basenie Morza Śródziemnego oraz w Afryce. Drugi etap rozwoju portu rozpoczal się w 2009 roku w celu zaspokojenia rosnącego popytu na usługi portu. Port zajmuje się także ruchem pasażerskim, który zastąpił port miasta Tanger jako miejsca docelowego dla promów przybywających z Europy. Udogodnienia w nowym terminalu to kantor, mały sklep, kawiarnia i bankomat.

Historia Tanger została pod wpływem wielu różnych cywilizacji i kultur, które rządziły miastem od 5 wieku pne. Tanger był schronieniem dla wielu kultur. W 1923 roku, Tanger zostało uznane za status międzynarodowy poprzez obcych mocarstw kolonialnych, i stało się celem wielu dyplomatów europejskich i amerykańskich, szpiegów, pisarzy i biznesmenów.


Sete - Przewodnik

Znany również jako "Wenecji Langwedocji", francuskie miasteczko Sete znajduje się na skraju Morza Śródziemnego, zaledwie 31 km od Montpellier. Urok Sete leży w jej powiązań z morza, jego Canal Grande, a także wielu restauracji, atrakcji turystycznych i tętniące życiem ulice. Goście powinni wybrać się na spacer w dół Molo St. Louis, i oglądanie wchodzących i wychodzących z jachtów i łodzi rybackich rozładunku ich ładunku. Dla bardziej relaksujące doświadczenie co lepszy sposób niż na relaks niż przy dobrym posiłku w restauracji z widokiem na morze.Miasto zostało zbudowane na zboczach Mont St Clair, wciśnięty między Thau Lagoon, Morza i kanałów, i jest jednym z największych portów na wybrzeżu Morza Śródziemnego. W Sete, jest słodka mieszanka zapachów z Morza i zarośla Morza Śródziemnego (Garrigue) w powietrzu.

Z miejskiego portu, odpływają promy do Nador, Tangler Med i Barcelony


Tanger Med do Sete Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 26/02/2024 a 03.03.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Grandi Navi Veloci 02:00 01:15 47 godziny 15 minuty czw.
Grandi Navi Veloci 13:30 13:45 48 godziny 15 minuty pon.
Grandi Navi Veloci 23:00 08:00 57 godziny wt.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.