Prom Al Hoceima do Motril

Al Hoceima Motril polaczenie laczy Maroko z Hiszpania. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Naviera Armas. Polaczenie odbywa sie do 2 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 5 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Al Hoceima Motril zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Al Hoceima - Motril

Średnia cena promu Al Hoceima Motril

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Al Hoceima Motril to samochod + 2 pasażerów.

Al Hoceima - Przewodnik

Al Hoceima to miasto w polnocnej czesci Maroka, polozone na polnocnym skraju Gor Rif, a na wybrzezu Morza Srodziemnego. Al Hoceima jest stolica regionu Taza-Al Hoceima-Taounate. Miasto znajduje sie na szczycie wysokiej skaly z widokiem na dwie zatoczki, jedna plaze (Plage Quemado) i port handlowy. Blvd Mohammed V biegnie rownolegle do krawedzi z hiszpanskim College na jednym koncu do Place du Rif w drugiej. Wiekszosc bankow, hoteli i restauracji znajduja sie wzdluz lub w poblizu, z opcja budzetowych skupionych wokol Place du Rif. Plaska siatka szerokich ulic jest latwa do chodzenia i poruszania sie.

Port Al Hoceima nie moze pomiescic statkow handlowych, lecz obsluguje wiele statkow rybackich, ktore lowia lokalnie i sa niezwykle wazne dla branzy turystycznej. Jest to port, ktory zawsze tetni promami i zwiedzajacymi. Turysci i goscie sa w stanie zatrudnic lokalne statki na wycieczki i wedkowania. Al Hoceima zatoka ma takze krystalicznie czyste wody, gdzie mozna zobaczyc wiele gatunkow delfinow, ktore plywaja po zatoce. Lodzie czesto przyjmuja turystow aby zobaczyc delfiny.

Motril - Przewodnik

Motril położony jest w południowej większości prowincji Granada w Hiszpanii, pomiędzy gór Sierra Nevada i Morzem Śródziemnym.miasto Malaga jest około 100 km od Motril z Sewilli około 3 godziny jazdy samochodem i Madryt 5 godzin way.Ważne autonomiczne Port Motril zawiera port handlowy, port rybacki i Yacht Club z łącznie 190 miejscami do cumowania.Wielki Tydzień w Motril został ogłoszony Organizacja Turystyczna Odsetki, składać się z 12 braterstwa, 23 PASOS i ponad 6000 uczniów. Istnieje procesje na co dzień.Wielki Tydzień w Motril rozpoczął w 1600 roku z najstarszego braterstwa, o nazwie Vera Cruz. Po wojnie domowej każde bractwo miało przywrócić jego dziedzictwo.

Łagodne wody Morza kąpać wybrzeży Granada.Subtropikalny klimat wybrzeża i spokojnych, ciepłych wodach, że jest to idealne miejsce do uprawiania wszystkich rodzajów sportów wodnych. Miłośnicy nurkowania mogą podziwiać jeden z najpiękniejszych morskich piętrach andaluzyjskiego wybrzeża.

W malowniczej przystani znajdziesz sportów wodnych oraz wycieczki łodzią. Promy z portu odplywaja do Melilli, Al Hoceima i Nador.