Nador do Almeria Prom

Nador Almeria trasa promowa laczy Maroko z Hiszpania i jest obecnie obslugiwana przez 4 operatorow. Balearia obsluguje swoje polaczenia do 13 razy tydzien, Trasmediterranea 14 razy tydzien, Naviera Armas 2 razy tydzien & AML posiada polaczenia do 7 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 36 przeplyniec tydzien na polaczeniu Nador Almeria pomiedzy Maroko i Hiszpania oraz z 4 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Nador do Almeria Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Maroko do Hiszpanii.

Nador - Almeria Armatorzy Promowi

 • Balearia
  • 13 Cotygodniowe Przeprawy 4 godz
  • Uzyskaj cenę
 • Trasmediterranea
  • 14 Cotygodniowe Przeprawy 6 godz
  • Uzyskaj cenę
 • Naviera Armas
  • 2 Cotygodniowe Przeprawy 4 godz
  • Uzyskaj cenę
 • AML
  • 7 Cotygodniowe Przeprawy 7 godz
  • Uzyskaj cenę

Srednia cena Nador Almeria

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Nador Almeria to samochod i 2 pasazerów.

Nador Przewodnik

Miasto Nador znajduje się w północno-wschodnim regionie Rif w Maroku, na wybrzeżu Morza Śródziemnego. To także port na Zalewie Bhar Amezzyan, który jest ważnym ośrodkiem handlowym dla ryb, owoców i zwierząt gospodarskich. Około 10 km na północ od Nador jest hiszpańskie miesto Melilla. Miasto zostało wykluczone przez wiele różnych cywilizacji w swojej historii. Uważa się, że miasto zostało założone przez Berberów, a następnie rządziły nim Fenicjanie, Rzymianie i Arabowie. Uważa się, ze nazwa miasta pochodzi z nazw "Has Nador", która jest mała osada w pobliżu zalewu. Miasto jest popularnym miejscem spotkań Polonii Marokańczyków, którzy udają się do miasta, aby spotkać swoich krewnych i jest ono w związku z tym ważnym źródłem dochodu dla miasta. Miasto nie ma wielu zabytków o szczególnym znaczeniu, nie ma małych bocznych portow lub restauracji na plaży, ale wciąż jest popularnym miejscem dla turystów, którzy odwiedzają Nador dla jego tradycyjnej Riffian atmosferze.

Promy z Nador odplywaja do Almerii, Motril w Hiszpanii i Sete we Francji.

Almeria Przewodnik

Hiszpańskie miasto Almeria, znajduje się na Morzu Śródziemnym w południowo-wschodniej części kraju. Najdalej na wschód Andaluzji stolicy dominuje wybrzeże usiane dziewiczymi plażami i osobliwymi polami opustoszałych ekosystemów. Almeria ujawnia swoją Alcazabe (Cytadela) i katedre, nad brzegiem Morza Śródziemnego. Wąskie uliczki z bielonymi fasadami są elementami jego malowniczej, zabytkowej dzielnicy. Oprócz historii i kultury, Almeria oferuje plaże, góry i rezerwaty przyrody oraz wspaniala gastronomie.

Katedra w Almerii jest miejscem, ktorego nie wolno przegapić. Katedra, z wieżami i grubymi ścianami, przypomina fortecę niż świątynie. Ten swoisty układ jest w odpowiedzi na ciągłe ataki piratów berberyjskich, ktore to nadmorskie miasto musiało znosić. Położony w pobliżu znajduje się klasztor Purasand, Pałac Biskupów.

Port Almeria ma marine z miejscami do cumowania dla łodzi rekreacyjnych i normalnie zapewnia połączenia do Ghazaouet (Algieria), Oranie (Algieria), Nador (Maroko) i Melilli.