Civitavecchia
Palermo Termini Imerese
Promy do Sycylia
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Civitavecchia Palermo Termini Imerese

Civitavecchia Palermo Termini Imerese polaczenie laczy Rzym z Sycylia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Grandi Navi Veloci. Polaczenie odbywa sie do 5 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 12 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Civitavecchia Palermo Termini Imerese zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Rzym na Sycylię.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Civitavecchia do Palermo Termini Imerese?

Czas przeprawy promowej z Civitavecchia do Palermo Termini Imerese wynosi około 12h 45m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Civitavecchia do Palermo Termini Imerese i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Civitavecchia do Palermo Termini Imerese?

Cena promu z Civitavecchia do Palermo Termini Imerese może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Civitavecchia do Palermo Termini Imerese wynosi 268 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Civitavecchia a Palermo Termini Imerese?

Jest 1 operator promowy dla Civitavecchia do Palermo Termini Imerese i jest to
 • Grandi Navi Veloci

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Civitavecchia do Palermo Termini Imerese?

Zarezerwuj promy z Civitavecchia do Palermo Termini Imerese poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Civitavecchia do Palermo Termini Imerese?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Civitavecchia do Palermo Termini Imerese z
 • Grandi Navi Veloci

Czy można zabrać samochód na prom z Civitavecchia do Palermo Termini Imerese?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Civitavecchia do Palermo Termini Imerese z
 • Grandi Navi Veloci

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Civitavecchia do Palermo Termini Imerese?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
 • Grandi Navi Veloci

Jak daleko jest Palermo Termini Imerese od Civitavecchia?

Odległość pomiędzy Civitavecchia a Palermo Termini Imerese wynosi około 267 mil morskich.

Opinie na temat Prom Civitavecchia - Palermo Termini Imerese

 • "Odpowiednie"

  Statek byl wystarczajacy, ale troche sie juz starzeje (statek oczywiscie) W kabinie byl telewizor z 1990. Ale wszystko bylo czyste a zaloga mila. Jedzenie bylo ok.

  'Fantastic' travelled on Fantastic

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Civitavecchia - Przewodnik

Civitavecchia ("stare miasto") to miasto polozone w prowincji Rzymu, w regionie Lacjum w srodkowych Wloszech. W miescie znajduje sie port morski, ktory lezy na Morzu Tyrrenskim i znajduje sie okolo 80km na polnocny zachod od Rzymu. Muzeum Archeologiczne w Civitavecchia miesci sie w XVIII-wiecznym budynku, ktory nalezal do Klemensa XIII, i zostal zbudowany na siedzibe papieskiego garnizonu. Zawarte w muzeum sa znaleziska archeologiczne z miasta Centumcellae (starozytnej nazwy Civitavecchia). Inna atrakcja w miescie, na glownym placu w Civitavecchia, znajdziesz katedre poswiecona Sw Franciszkowi z Asyzu, zbudowana przez kosciol, ktory byl zbudowany przez Ojcow Franciszkanow na koncesji papieza Pawla V w 1610 roku.

Port sklada sie z dwoch filarow i falochronu, na ktorym jest latarnia morska. Wez prom z Civitavecchia z GNV do jednych z najpiekniejszych miejsc basenu Morza Srodziemnego. Kierunki dostepne z portu to Sycylia, Sardynia i Tunezja.


Palermo Termini Imerese - Przewodnik

Włoskie miasto Palermo Termini Imerese leży ok 40 km na wschód od miasta Palermo na Sycylii.Miejsce, gdzie miasto teraz siedzi były zamieszkane już czasów prehistorycznych. Wiele wykopalisk archeologicznych zostały znalezione na przestrzeni lat, choć odnotowano dzieje miasta rozpoczęły się w 409 roku pne, kiedy jej starsza sąsiadka, Himera (teraz całkowicie w granicach gminy), została całkowicie zniszczona przez wojska pod Kartaginy Hannibal Mago.

Dzisiaj, kilka z historii starożytnej miasta pozostają wyjątkiem kilku fragmentów architektury rzymskiej i twierdzy na wzgórzu. Nie ma wiele w mieście dla gości, aby zobaczyć chociaż muzeum tego miasta zawiera kilka znalezisk z epoki arabskim.Miasto jest także w pobliżu stanowiska archeologicznego Himera i punkt odniesienia w drodze do Caccamo Zamku. Ruiny starożytnego Himery (Imera), słynne na pozostałościach świątyni Zwycięstwa, znajdują się w równinie przy ujściu rzeki Imera około 5 km na wschód od dworca Termini i Caccamo jest około 14 km na południe od Termini Imerese i Himery , aż krętej górskiej drodze.

Z miasta małe promy portowe odplywaja do Civitavecchia na włoskim stałym lądem.


Civitavecchia do Palermo Termini Imerese Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 20/05/2024 a 26.05.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Grandi Navi Veloci 09:00 23:15 14 godziny 15 minuty śr., czw., pt., sob.
Grandi Navi Veloci 21:00 11:15 14 godziny 15 minuty pon.

Onboard the ferries

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.