Civitavecchia
Tanger Med
Promy do Maroko
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Civitavecchia Tanger Med

Civitavecchia Tanger Med polaczenie laczy Rzym z Maroko. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Grandi Navi Veloci. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 55 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Civitavecchia Tanger Med zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Rzym do Maroko.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Civitavecchia do Tanger Med?

Czas przeprawy promowej z Civitavecchia do Tanger Med wynosi około 55h 45m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Civitavecchia do Tanger Med i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Civitavecchia do Tanger Med?

Cena promu z Civitavecchia do Tanger Med może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Civitavecchia do Tanger Med wynosi 847 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Civitavecchia a Tanger Med?

Jest 1 operator promowy dla Civitavecchia do Tanger Med i jest to
  • Grandi Navi Veloci

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Civitavecchia do Tanger Med?

Zarezerwuj promy z Civitavecchia do Tanger Med poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Civitavecchia do Tanger Med?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Civitavecchia do Tanger Med z
  • Grandi Navi Veloci

Czy można zabrać samochód na prom z Civitavecchia do Tanger Med?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Civitavecchia do Tanger Med z
  • Grandi Navi Veloci

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Civitavecchia do Tanger Med?

Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Jak daleko jest Tanger Med od Civitavecchia?

Odległość pomiędzy Civitavecchia a Tanger Med wynosi około 1103 mil morskich.

Civitavecchia - Przewodnik

Civitavecchia ("stare miasto") to miasto polozone w prowincji Rzymu, w regionie Lacjum w srodkowych Wloszech. W miescie znajduje sie port morski, ktory lezy na Morzu Tyrrenskim i znajduje sie okolo 80km na polnocny zachod od Rzymu. Muzeum Archeologiczne w Civitavecchia miesci sie w XVIII-wiecznym budynku, ktory nalezal do Klemensa XIII, i zostal zbudowany na siedzibe papieskiego garnizonu. Zawarte w muzeum sa znaleziska archeologiczne z miasta Centumcellae (starozytnej nazwy Civitavecchia). Inna atrakcja w miescie, na glownym placu w Civitavecchia, znajdziesz katedre poswiecona Sw Franciszkowi z Asyzu, zbudowana przez kosciol, ktory byl zbudowany przez Ojcow Franciszkanow na koncesji papieza Pawla V w 1610 roku.

Port sklada sie z dwoch filarow i falochronu, na ktorym jest latarnia morska. Wez prom z Civitavecchia z GNV do jednych z najpiekniejszych miejsc basenu Morza Srodziemnego. Kierunki dostepne z portu to Sycylia, Sardynia i Tunezja.


Tanger Med - Przewodnik

Znajdujacy sie się w polnocnej czesci Maroka, na polnocnym wybrzezu Afryki, miasto Tanger lezy na zachodnim wejsciu do ciesniny Gibraltar, gdzie Morze Sródziemne spotyka sie z Oceanem Atlantyckim. Dzis wiele zabytkowych budynków i palacow Kasbah zostaly zakupione przez Europejczykow i zostaly przeksztalcone w hotele, restauracje i muzea.Muzeum Kasbah znajduje sie tuz przy Place du Mechouar i zawiera rozne zabytki z epoki kamienia na przelomie XX wieku, wyswietlajac bogata historie Tangeru. Tutaj mozna zobaczyc dowody wielu narodow, ktore zamieszkiwaly te teren. Nie mozna pominac pieknej mozaiki pochodzacej z rzymskiego miasta Volubilis.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.