Zarezerwuj Prom do Zakynthos

Port Zakynthos w Zakintos oferuje 8 polączeń promowych dziennie do Kyllini w Grecja. Przeprawa promowa Zakynthos do Kyllini z Levante Ferries trwa od 1 godzina 15 minuty.

Zakynthos Mapa Portu

Kliknij aby zobaczyć mapę

Zakynthos - Rozkłady

 • Levante Ferries
  • 8 Przeprawy Dziennie 1 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę

Zakynthos - Przewodnik

Zakynthos to grecka wyspa położona na Morzu Jońskim na zachód od greckiego lądu. Port na wyspie oferuje połączenia promowe do innych nadmorskich kurortów w Grecji oraz do Bari i Brindisi na wschodnim wybrzeżu Włoch.

Co można zobaczyć i zrobić na Wyspie Zakintos?

Zwykle znana pod nazwą Zante, Zakintos rozwinęło dekadencką reputację w całej Europie Zachodniej; wyspa stała się rekolekcją dla młodych turystów pragnących wykorzystać gorącą temperaturę i obfitość alkoholu, co spowodowało, że strumienie nastolatków poruszających się od jednego klubu do drugiego. W słodko-gorzkim zrządzeniu losu nieustanny przypływ turystów pobudził gospodarkę wyspy, ale zamaskował czarującą i spokojną stronę Zakynthos. Mimo wszystko wciąż można odkryć kwintesencję greckich wiosek i spektakularną scenerię. Spokojne kurorty, które pozostają na uboczu, znajdują się na dalekim południu i daleko na północy wyspy, idealnie nadają się do dryfowania po wiejskim krajobrazie i cieszenia się lokalnym jedzeniem i piciem.

Niezależnie od tego, jaki masz powód, aby odwiedzić Zakintos, chropowate zbocze góry, które zdobi zachodnie wybrzeże, powinno być na twojej trasie zwiedzania ze względu na zapierające dech w piersiach widoki z wierzchołka klifu. Jeśli wyruszysz w głąb lądu, imponująca architektura zdobi centrum, idealne na dzień zwiedzania.

Jak poruszać się po Wyspie Zakintos?

Autobusy są jedynym środkiem komunikacji publicznej na wyspie. Bez problemu można też poruszać się na rowerze lub skuterze.

Jak dostać się do portu w Zakynthos?

 • Zakynthos - adres portu

  Port Zakyntos, Unnamed Road,, Zakinthos 291 00, Greece

 • Zakynthos - Noclegi

  Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Zakynthos przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Zakynthos - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!