Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Jak dostać się do portu w Zakynthos?

  • Zakynthos - Noclegi

    Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Zakynthos przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Zakynthos - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!

Zakynthos - Rozkłady

Zakynthos - Przewodnik

Co można zobaczyć i zrobić na Wyspie Zakintos?

Zwykle znana pod nazwą Zante, Zakintos rozwinęło dekadencką reputację w całej Europie Zachodniej; wyspa stała się rekolekcją dla młodych turystów pragnących wykorzystać gorącą temperaturę i obfitość alkoholu, co spowodowało, że strumienie nastolatków poruszających się od jednego klubu do drugiego. W słodko-gorzkim zrządzeniu losu nieustanny przypływ turystów pobudził gospodarkę wyspy, ale zamaskował czarującą i spokojną stronę Zakynthos. Mimo wszystko wciąż można odkryć kwintesencję greckich wiosek i spektakularną scenerię. Spokojne kurorty, które pozostają na uboczu, znajdują się na dalekim południu i daleko na północy wyspy, idealnie nadają się do dryfowania po wiejskim krajobrazie i cieszenia się lokalnym jedzeniem i piciem.

Jak poruszać się po Wyspie Zakintos?

Autobusy są jedynym środkiem komunikacji publicznej na wyspie. Bez problemu można też poruszać się na rowerze lub skuterze.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.