Levante Ferries
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Levante Ferries

Levante Ferries jest jedną z wiodących firm promowych w regionie Wysp Jońskich w zachodniej Grecji, oferującą regularne połączenia z Zakitos, Kefalini oraz Itaki do Kyllini i Patras.

Założona w 2015 roku Levante Ferries powstała w wyniku fuzij Levante, Ionissos i Zante Ferries. Połączenie wiedzy i doświadczenia zaowocowało powstaniem jednej z największych firm w greckiej branży promowej.

"Fior di Levante", jeden z czterech statków ich floty, został uznany za "najpiękniejszy prom na świecie" na International Shippax Awards w 2015 roku. Statek został zaprojektowany w sposób uwzględniający najbardziej zaawansowane technologie bezpieczeństwa i może przewieźć ponad tysiąc pasażerów i trzysta samochodów na raz.

Natomiast "Mare di Levante" jest popularny wśród klientów ze względu na swoje przestronne i luksusowe pokoje. Ponadto, podobnie jak wszystkie statki należące do Levante Ferries, jest wyposażony w klimatyzację, telewizory i wygodne salony z bezprzewodowym dostępem do internetu.

"Speedrunner III" oferuje najszybsze rejsy, jako że może podróżować z maksymalną prędkość trzydziestu ośmiu węzłów, podczas gdy 'Andreas Kalvos "oferuje duży odkryty pokład, umożliwiający pasażerom cieszenie się wspaniałymi widokami na Morze Śródziemne.

Użyj directferries.pl, aby znaleźć Levante Ferries rozkłady jazdy, ceny i zarezerwować Levante Ferries bilety promowe. Szukasz najniższych cen za miejsce? Nie martw się, będziemy również porównywac Levante Ferries z innymi firmami promowymi.

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Levante Ferries opinie klientów

 • "20 minut na promie z Kefalonii na Itakę"

  Podróż bardzo przyjemna, bez tłoku, w estetycznym wnętrzu, szkoda że tak krótka. Można przyjechać na odprawę 15 minut przed odpłynięciem. 1 godz. przed to porażka bo nie ma gdzie się odprawić.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Recommendation"

  Cruise lasts more than one hour but I was not problem to me personally, it was also delayed but still not a big deal to me. I recommend.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wszystko O.K."

  Wszystko sprawnie i bezproblemowo. Bilet wydany na podstawie pokazanego w komórce maila. Zadziwiające jak można "poupychać" samochody ;) Prom płynął dłużej niż zapowiadano, trzeba pamiętać, że na pokładzie jest duży hałas i może mocno wiać, a w pomieszczeniach klima nastawiona na maksa, więc warto mieć coś ciepłego do ubrania. Toalety czyste, w wystarczającej ilości. Jesteśmy zadowoleni z tej podróży.

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.