Zakynthos do Kyllini Prom

Zakynthos Kyllini trasa promowa laczy Wyspy Jońskie z Grecja i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Kefalonian Lines obsluguje do 3 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 1 godzina gdy Ionian Group serwis operuje do 7 razy dziennie trwajacym od 1 godz.

To daje 10 przeplyniecia dzien na trasie Zakynthos Kyllini pomiedzy Wyspy Jońskie i Grecja. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Zakynthos - Kyllini Armatorzy Promowi

  • Kefalonian Lines
    • 3 Przeprawy Dziennie 1 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Ionian Group
    • 7 Przeprawy Dziennie 1 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Zakynthos Kyllini

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Zakynthos Kyllini to samochod + 2 pasazerów.

Zakynthos Przewodnik

Grecka wyspa Zakynthos jest trzecią co do wielkości wyspa Jońskia i znajduje się na Morzu Jońskim. Zwany także Zante, wyspa jest około 20 km od Grecji kontynentalnej, a około 15 km na południe od wyspy Kefalonia. Navagio Beach jest chyba jedna z najbardziej znanych i popularnych atrakcji turystycznych na wyspie. Plaża jest zatoka w południowo-zachodniej części wyspy, otoczona wysokimi klifami, do ktorych można dotrzeć tylko łodzią lub spadochronem, jeśli jesteś na tyle odważny!Plaża bierze swoją nazwę od wraku (MV Panagiotis), który zatonął na brzegu, w okolicy 1980 roku. Obszar Anafonitria ma mały taras widokowy z widokiem na wrak, i jest też klasztor w pobliżu. Wyjątkowe i wspaniałe krajobrazy wokół plaży sprawiają, że jest ulubionym miejscem dla skoczków BASE, i każdego roku, w sierpniu, ważnym wydarzeniem w kalendarzu BASE.

Zakynthos posiada dwa porty. Główny port znajduje się w Zakynthos Town a inny w miejscowości Agios Nikolaos. Od głównego portu jest połączenie do portu w Kyllini. Z portu w Agios Nikolaos jest połączenie do portu Pesada na wyspie Kefalinia.

Kyllini Przewodnik

Greckie miasteczko Kyllini położony jest na półwyspie peloponeskim. Jest prawdopodobnie najbardziej znana z portu, który ma napięty harmonogram przyjazdów i wyjazdów promowych.Miasto ma średniowieczny zamek stojący straż nad gęsty las sosnowy z widokiem na miasto. Po drugie, to wyznacza początek 11-kilometrowego wybrzeża z białym piaskiem trącając się z Morzem Jońskim. Z zamku, który stoi w najwyższym punkcie, wszystkie drogi pokonać tor do centrum miasta Kyllini, gdzie znajduje się plac wyłożony tawern i sklepów. Terakotowa dachem domy i mieszkania, a następnie rozpraszają się w malowniczym nieładzie dół do bezproblemowe plaży, która jest rajem dla ciszy i spokoju.

W mieście znajduje się wiele ruin rzymskich i Greckich, jednak twierdzy krzyżowców z Chlemoutsi jest najbardziej popularnym i chyba najbardziej waznym. Poza dostarczaniem widoku na morze i na dolinę odpowiednia dla króla, plac ten ma barwną historię - z kolei, było zamieszkane przez plemiona germańskie, tureckie, i weneckie. Wszystko ukształtowały jej wyglądu, a szczątki okiennicami bram, okrągłe wieże, dziedzińce, cystern, kaplica i meczet są częścią jej makijażu.