Kyllini do Zakynthos Prom

Kyllini Zakynthos trasa promowa laczy Grecja z Wyspy Jońskie i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Kefalonian Lines obsluguje do 3 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 1 godzina gdy Ionian Group serwis operuje do 7 razy dziennie trwajacym od 1 godz.

To daje 10 przeplyniecia dzien na trasie Kyllini Zakynthos pomiedzy Grecja i Wyspy Jońskie. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Kyllini - Zakynthos Armatorzy Promowi

  • Kefalonian Lines
    • 3 Przeprawy Dziennie 1 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Ionian Group
    • 7 Przeprawy Dziennie 1 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Kyllini Zakynthos

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Kyllini Zakynthos to samochod + 2 pasazerów.

Kyllini Przewodnik

Greckie miasto portowe Kyllini znajduje się w regionie Kastro-Kyllini w Grecji i leży na wybrzeżu Morza Jońskiego około 11 km na zachód od Andravida, 28 km na północ od wyspy Zakynthos i 39 km do północno-zachodniej Pyrgos. Miasto ma piękną plażę, ze złotym piaskiem, która znajduje się w okolicach Fournia Beach. Odwiedzający lubią również skorzystać z naturalnych uzdrowisk Kyllini Łaźnie. Jednym z ważnych atrakcji w mieście jest Zamek Chlemoutsi który składa się z zamku głównego, sześciokątnego budynku z tradycyjnym wewnętrznym dziedzińcem. Fortyfikacje zamku przed atakiem to jego ściany, które mają wieże znajdujące się wzdłuż jego długości. Miasto jest również około 40 minut jazdy samochodem od starożytnej Olimpii.

Z miejskiego portu istnieje kilka połączeń promowych do Zakynthos, Kefalonia, Argostoli, Poros, Itaka i Sami.

Zakynthos Przewodnik

Grecka wyspa Zakynthos lub Zante jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej popularnych wysp Morza Jońskiego. Znajduje się w południowej części wyspy Kefalonia, jest znana na całym świecie z krystalicznie czystej wody i intensywnym życiem nocnym, które sprawia, że jest częstym celem dla młodych turystów. Wrak jest najsłynniejszej plaży na wyspie, ze złotym piaskiem i błękitnymi wodami egzotycznych. Nie przegap wycieczkę statkiem do Shipwreck i Błękitnych Jaskiń W wakacje Zakintos. Inne wielkie plaż na wyspie to Vassilikos, Gerakas, Spiantza i innych miejsc na południowej stronie. Ze względu na ich miękkim piasku i czystej wody, te plaże są wykorzystywane jako miejsc lęgowych dla Karetta znany jako Caretta-Caretta.

Zakynthos posiada dwa porty.Główny port znajduje się w mieście Zakynthos z drugiej, w miejscowości Agios Nikolaos. Od głównego portu jest podłączenie do portu w Kyllini, który jest zwykle trasy dla przybyłych na wyspę z morza z lądem. Z portu w Agios Nikolaos jest podłączenie do portu Pesada na wyspie Kefalonia.