Prom Patras do Ithaka

Patras Ithaka polaczenie laczy Grecja z Wyspy Jońskie. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Kefalonian Lines. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 35 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Patras Ithaka zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Patras - Ithaka

  • Kefalonian Lines
    • 7 przeprawy w tygodniu 3 godz 35 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Patras Ithaka

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Patras Ithaka to samochod + 2 pasażerów.

Patras - Przewodnik

Patras jest greckie miasto i stolica regionu zachodniej Grecji, w północnej części Peloponezu. Miasto znajduje się około 215 km na zachód od Aten i jest zbudowany u podnóża góry Panachaikon, z widokiem na Zatokę Patras. Miasto jest czasem określane jako bramy na Zachód i centrum handlowym regionu z tętniącego życiem portu odgrywa ważną rolę w handlu Grecji z Włoch i reszty Europy. Każdego lutego miasto organizuje jeden z największych i najbardziej kolorowych karnawałów w Europie; Wybitne cechy Patras Carnival m.in. jego mamuta wielkości satyrycznych, bale i parady, z których korzystają setki tysięcy zwiedzających w przyjemnym klimacie śródziemnomorskim.

Wyspy Jońskie, to tylko kilka minut promem i południowe wybrzeże Włoch jest w  zasięgu. Sam port jest bardzo blisko do centrum Patras, gdzie można znaleźć wiele sklepów, restauracji i hoteli, jak obiekty w samej portu są dość ograniczone. Istnieje kilka promy z Patras do innych greckich i włoskich miast z usługami funkcjonujących przez cały rok.