Patras
Ithaka
Promy do Wyspy Jońskie
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Patras Ithaka

Trasa promowa Patras Ithaka łączy Grecja z Wyspy Jońskie i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Grecja na Wyspy Jońskie.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Patras do Ithaka?

Czas przeprawy promowej z Patras do Ithaka wynosi około 3h 35m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Patras do Ithaka i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Patras do Ithaka?

Cena promu z Patras do Ithaka może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Patras do Ithaka wynosi 84 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Patras a Ithaka?

Istnieje 2 popularnych operatorów promowych dla Patras do Ithaka. Są to
  • Levante Ferries
  • Kefalonian Lines

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Patras do Ithaka?

Zarezerwuj promy z Patras do Ithaka poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Jak daleko jest Ithaka od Patras?

Odległość pomiędzy Patras a Ithaka wynosi około 62 mil morskich.

Patras - Przewodnik

Patras jest greckie miasto i stolica regionu zachodniej Grecji, w północnej części Peloponezu. Miasto znajduje się około 215 km na zachód od Aten i jest zbudowany u podnóża góry Panachaikon, z widokiem na Zatokę Patras. Miasto jest czasem określane jako bramy na Zachód i centrum handlowym regionu z tętniącego życiem portu odgrywa ważną rolę w handlu Grecji z Włoch i reszty Europy. Każdego lutego miasto organizuje jeden z największych i najbardziej kolorowych karnawałów w Europie; Wybitne cechy Patras Carnival m.in. jego mamuta wielkości satyrycznych, bale i parady, z których korzystają setki tysięcy zwiedzających w przyjemnym klimacie śródziemnomorskim.

Wyspy Jońskie, to tylko kilka minut promem i południowe wybrzeże Włoch jest w  zasięgu. Sam port jest bardzo blisko do centrum Patras, gdzie można znaleźć wiele sklepów, restauracji i hoteli, jak obiekty w samej portu są dość ograniczone. Istnieje kilka promy z Patras do innych greckich i włoskich miast z usługami funkcjonujących przez cały rok.


Ithaka - Przewodnik

Słynny na całym świecie jako mityczny wyspy Odyseusza, Grecka wyspa Ithaca urzekająca Gości niefrasobliwe czuję, jego niebieskie zielone wody i jej bujnej zieleni.Wyspa znajduje się na Morzu Jońskim i stanowi część grupy Wysp Jońskich. Ithaca jest mała wyspa idealna dla rodzin i romantyczne pary. Popływać w krystalicznie czystej wodzie, wzdłuż ścieżki spacerowe, zjeść posiłek w tawernie rybnej lub po prostu odpocząć i obejrzeć miejscowi go o ich codzienne życie. W ciągu dnia zapraszamy na gorące słońce i czyste wody, a wieczorem wybrać się na spacer po nadmorskiej promenadzie Vathy i relaksujący napój z widokiem na nocnym niebie. Filiatro, Sarakiniko i Agios Ioannis są niesamowite plaże na wyspie, chociaż istnieją inne, bardziej zaciszne zatoczki do poszukiwania bardziej ryzykowny.

Z wyspy promy działać do Kefalonia, Astakos i Patras.


Patras do Ithaka Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 24/06/2024 a 30.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Levante Ferries 13:00 17:05 4 godziny 5 minuty Codzienność

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.