Poros
Ithaka
Promy do Wyspy Jońskie
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Poros Ithaka

Poros Ithaka polaczenie laczy Kefalonia z Wyspy Jońskie. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Levante Ferries. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 50 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Poros Ithaka zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Kefalonia na Wyspy Jońskie.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Poros do Ithaka?

Czas przeprawy promowej z Poros do Ithaka wynosi około 50m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Poros do Ithaka i sprawdzić dostępność.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Poros a Ithaka?

Jest 1 operator promowy dla Poros do Ithaka i jest to
  • Levante Ferries

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Poros do Ithaka?

Zarezerwuj promy z Poros do Ithaka poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Poros do Ithaka?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Poros do Ithaka z
  • Levante Ferries

Czy można zabrać samochód na prom z Poros do Ithaka?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Poros do Ithaka z
  • Levante Ferries

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Poros do Ithaka?

Nie, zwierzęta domowe nie są dozwolone na pokładach promów.

Poros - Przewodnik

Poros to mała grecka wyspa położona w południowej części Sarońskiej zatoki. Poros składa się z dwóch wysp: Spharia, na południu wyspy i Kalaureia, północnej i większej z dwóch wysp. Oba są połączone mostem, który rozciąga wąską cieśninę, która dzieli te dwie wyspy. Poros jest około 60 km na południe od Aten i jest tylko około 200 metrów od Peloponezu w Grecji kontynentalnej. Istnieje kilka kaplic i kościołów na całym Poros, ale najbardziej interesujące z nich to klasztor Zoodochos Pigi i Metropolitan Świątynia Saint George. Klasztor Zoodochos Pigi, zbudowany w 18 wieku, jest warty odwiedzenia. Ten klasztor minimalnej architektury jest "domem" grobow słynnych greckich dowódców Tobazis, N. Apostolis i An. Miaoulis.

Poros jest połączony do Pireusu promem. Podróż promem trwa około 2 godzin i 30 minut, "latajacym delfinem" 1 godzinę i katamaranem 1 godzinę i 20 minut. Wyspa jest również połączony promem do Galatas w Grecji kontynentalnej, co 30 minut, a podróż trwa około 5 minut. Poszczególni właściciele łodzi również przewoza pasażerów 24 godziny na dzień od Galatas.


Ithaka - Przewodnik

Słynny na całym świecie jako mityczny wyspy Odyseusza, Grecka wyspa Ithaca urzekająca Gości niefrasobliwe czuję, jego niebieskie zielone wody i jej bujnej zieleni.Wyspa znajduje się na Morzu Jońskim i stanowi część grupy Wysp Jońskich. Ithaca jest mała wyspa idealna dla rodzin i romantyczne pary. Popływać w krystalicznie czystej wodzie, wzdłuż ścieżki spacerowe, zjeść posiłek w tawernie rybnej lub po prostu odpocząć i obejrzeć miejscowi go o ich codzienne życie. W ciągu dnia zapraszamy na gorące słońce i czyste wody, a wieczorem wybrać się na spacer po nadmorskiej promenadzie Vathy i relaksujący napój z widokiem na nocnym niebie. Filiatro, Sarakiniko i Agios Ioannis są niesamowite plaże na wyspie, chociaż istnieją inne, bardziej zaciszne zatoczki do poszukiwania bardziej ryzykowny.

Z wyspy promy działać do Kefalonia, Astakos i Patras.


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.