Prom Sami do Ithaka

Sami Ithaka polaczenie laczy Kefalonia z Wyspy Jońskie. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Levante Ferries. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 20 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Sami Ithaka zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Sami - Ithaka

Średnia cena promu Sami Ithaka

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Sami Ithaka to samochod + 2 pasażerów.

Sami - Przewodnik

Sami to miasto położone na wyspie Jońskiej w Kefalonia w Grecji. Sami znajduje się na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy Kefalinia, 20 km od stolicy Argostoli i jest ruchliwym portem, jak również jest malowniczym miasteczkiem. Miasto znajduje się w szerokiej zatoce z długim zadrzewionym nabrzeżem i wspaniałymi widokami na wyspę Ithaca. Na promenadzie znajduje się kilka barów, tawern i restauracji. Najbliższa plaża od Sami to Antisamos z białymi kamyczkami, dobrymi warunkami do pływania i jest w odległości krótkiego spaceru od miasta. Również, plaża Karavomilos jest zaledwie 2 km od miasta i piękny kurort Agia Efimia zaledwie 8 km od Sami.


Istnieją dwie przystanie promowe, a także pomost caique i rejsy, w słynnym porcie Sami. Greckie promy poprawiły się w ciągu roku, a teraz podróż promem na kontynent, na cały dzień zakupów w Patras to prawdziwa uczta.