Prom Ithaka do Sami

Ithaka Sami polaczenie laczy Wyspy Jońskie z Kefalonia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Levante Ferries. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 20 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Ithaka Sami zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Ithaka - Sami

Średnia cena promu Ithaka Sami

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Ithaka Sami to samochod + 2 pasażerów.

Sami - Przewodnik

Sami to miasto położone na greckiej wyspie Kefalonia i znajduje się na Morzu Jońskim. Niektóre z najlepszych plaż na wyspie znajdują się wokół Argostoli, takich jak Lepeda i Minia. Sami jest bardzo przyjazna turystom miasto i wynosi około 4 km na północny wschód od Antisamos Beach, szczególnie pięknej, kamienistej plaży, wspierany przez malownicze wzgórza. Jednak dla najlepszych, że Kefalonia ma do zaoferowania, goście będą musieli odwiedza Plaża Myrtos, na południe od Assos, który szczyci się białe piaski, wapienie skały, i jasny niebieski wody. Istnieje kilka bardzo ciekawych zabytków rozrzuconych po wyspie w tym kilka ciekawych wykopalisk archeologicznych w rzymskiej Villa w Skala, a także na Akropolu w Sami, który pochodzi z 5 wieku pne, która zapewnia dogłębne informacje na temat jego przeszłości. W Livatho Valley, Zamek Świętego Jerzego jest kolejną imponującą konstrukcją z czasów rzymskich, z jego otoczenia powiat często określane jako "Kastro". Coś bardziej naturalne od Kefalonia są jego zaskakująco duże jaskinie, takie jak Cave Drogarai Jaskinia Melissani i, z których oba znajdują się w Sami. Jaskinia Melissani jest szczególnie znana i oferuje szeroki podziemne jezioro, które jest głęboko w kolorze niebieskim, a najlepiej zwiedzać łodzią.