Poros do Kyllini Prom

Poros Kyllini trasa promowa laczy Kefalonia z Grecja i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Kefalonian Lines obsluguje do 3 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 1 godzina 15 minuty gdy Ionian Group serwis operuje do 4 razy dziennie trwajacym od 1 godz 20 min.

To daje 49 przeplyniecia tydzien na trasie Poros Kyllini pomiedzy Kefalonia i Grecja. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Poros - Kyllini Armatorzy Promowi

  • Kefalonian Lines
    • 3 Przeprawy Dziennie 1 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę
  • Ionian Group
    • 4 Przeprawy Dziennie 1 godz 20 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Poros Kyllini

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Poros Kyllini to samochod + 2 pasazerów.

Kyllini Przewodnik

Greckie miasteczko Kyllini położony jest na półwyspie peloponeskim. Jest prawdopodobnie najbardziej znana z portu, który ma napięty harmonogram przyjazdów i wyjazdów promowych.Miasto ma średniowieczny zamek stojący straż nad gęsty las sosnowy z widokiem na miasto. Po drugie, to wyznacza początek 11-kilometrowego wybrzeża z białym piaskiem trącając się z Morzem Jońskim. Z zamku, który stoi w najwyższym punkcie, wszystkie drogi pokonać tor do centrum miasta Kyllini, gdzie znajduje się plac wyłożony tawern i sklepów. Terakotowa dachem domy i mieszkania, a następnie rozpraszają się w malowniczym nieładzie dół do bezproblemowe plaży, która jest rajem dla ciszy i spokoju.

W mieście znajduje się wiele ruin rzymskich i Greckich, jednak twierdzy krzyżowców z Chlemoutsi jest najbardziej popularnym i chyba najbardziej waznym. Poza dostarczaniem widoku na morze i na dolinę odpowiednia dla króla, plac ten ma barwną historię - z kolei, było zamieszkane przez plemiona germańskie, tureckie, i weneckie. Wszystko ukształtowały jej wyglądu, a szczątki okiennicami bram, okrągłe wieże, dziedzińce, cystern, kaplica i meczet są częścią jej makijażu.