Kyllini do Poros Prom

Kyllini Poros trasa promowa laczy Grecja z Kefalonia i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Kefalonian Lines obsluguje do 14 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 1 godzina 15 minuty gdy Ionian Group serwis operuje do 4 razy dziennie trwajacym od 1 godz 20 min.

To daje 42 przeplyniecia tydzien na trasie Kyllini Poros pomiedzy Grecja i Kefalonia. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Kyllini - Poros Armatorzy Promowi

  • Kefalonian Lines
    • 14 przeprawy w tygodniu 1 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę
  • Ionian Group
    • 4 Przeprawy Dziennie 1 godz 20 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Kyllini Poros

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Kyllini Poros to samochod + 2 pasazerów.

Kyllini Przewodnik

Greckie miasto portowe Kyllini znajduje się w regionie Kastro-Kyllini w Grecji i leży na wybrzeżu Morza Jońskiego około 11 km na zachód od Andravida, 28 km na północ od wyspy Zakynthos i 39 km do północno-zachodniej Pyrgos. Miasto ma piękną plażę, ze złotym piaskiem, która znajduje się w okolicach Fournia Beach. Odwiedzający lubią również skorzystać z naturalnych uzdrowisk Kyllini Łaźnie. Jednym z ważnych atrakcji w mieście jest Zamek Chlemoutsi który składa się z zamku głównego, sześciokątnego budynku z tradycyjnym wewnętrznym dziedzińcem. Fortyfikacje zamku przed atakiem to jego ściany, które mają wieże znajdujące się wzdłuż jego długości. Miasto jest również około 40 minut jazdy samochodem od starożytnej Olimpii.

Z miejskiego portu istnieje kilka połączeń promowych do Zakynthos, Kefalonia, Argostoli, Poros, Itaka i Sami.