Prom Kyllini do Poros

Kyllini Poros polaczenie laczy Grecja z Kefalonia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Levante Ferries. Polaczenie odbywa sie do 28 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Kyllini Poros zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Kyllini - Poros

Średnia cena promu Kyllini Poros

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Kyllini Poros to samochod + 2 pasażerów.

Kyllini - Przewodnik

Greckie miasto portowe Kyllini znajduje się w regionie Kastro-Kyllini w Grecji i leży na wybrzeżu Morza Jońskiego około 11 km na zachód od Andravida, 28 km na północ od wyspy Zakynthos i 39 km do północno-zachodniej Pyrgos. Miasto ma piękną plażę, ze złotym piaskiem, która znajduje się w okolicach Fournia Beach. Odwiedzający lubią również skorzystać z naturalnych uzdrowisk Kyllini Łaźnie. Jednym z ważnych atrakcji w mieście jest Zamek Chlemoutsi który składa się z zamku głównego, sześciokątnego budynku z tradycyjnym wewnętrznym dziedzińcem. Fortyfikacje zamku przed atakiem to jego ściany, które mają wieże znajdujące się wzdłuż jego długości. Miasto jest również około 40 minut jazdy samochodem od starożytnej Olimpii.

Z miejskiego portu istnieje kilka połączeń promowych na Wyspy Jońskie: Zakynthos, Kefalonia, Argostoli, Poros, Itaka i Sami.