Igoumenitsa do Wenecja Prom

Igoumenitsa Wenecja trasa promowa laczy Grecja z Wlochy i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Minoan Lines obsluguje do 4 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 24 godziny gdy Anek Superfast serwis operuje do 2 razy w tygodniu trwajacym od 25 godz 30 min.

To daje 6 przeplyniecia tydzien na trasie Igoumenitsa Wenecja pomiedzy Grecja i Wlochy. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Igoumenitsa do Wenecja Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Grecja do Wloch.

Igoumenitsa - Wenecja Armatorzy Promowi

  • Minoan Lines
    • 4 przeprawy w tygodniu 24 godz
    • Uzyskaj cenę
  • Anek Superfast
    • 2 przeprawy w tygodniu 25 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Igoumenitsa Wenecja

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Igoumenitsa Wenecja to samochod + 2 pasazerów.

Igoumenitsa Przewodnik

Igoumenitsa to miasto położone w północno-zachodniej Grecji i jest stolicą regionu Thesprotia. Miasto jest po drugiej stronie Zatoki Igoumenitsa z wyspy Korfu, w otoczeniu sosnowych wzgórz i spektakularnej nadmorskiej drodze wyłożonej jaworami. Igoumenitsa służy jako łącznik między Włochami i Grecja, a fakt ten przyciąga wielu turystów. Z miasta, wielu podróżnych ma okazję odwiedzić sąsiednią wyspę Korfu, odwiedzenia atrakcji Wyspy Wielkanocnej i innych ciekawych miejsc. Igoumenitsa działa jako punkt wyjścia dla wielu tras wycieczkowych, ale samo miasto ma wiele rzeczy do zaoferowania i zobaczenia dla całej rodziny.

Główne ulice miasta są pokryte pięknymi sklepami, kawiarniami i restauracjami. Większość restauracji ma taras, więc spokojnie mozna zjesc obiad lub kolację podczas oglądania toczacego sie zycia w miescie.

Od miejskiego portu można przeplynac do Bari, Brindisi, Rawenna, Triestu, Wenecji, Kerkyra, Lefkimi i Paxi.

Wenecja Przewodnik

Wloska Wenecja jest po prostu wspaniała i zupełnie wyjątkowa. Została założona ponad 1500 lat temu i leży na 117 różnych wyspach. Wenecja jest powiązana z serią ponad 150 kanałów, 400 mostów i wielu starożytnych chodników. Zabytkowe centrum Wenecji jest podzielony na sześć czwarte (sestieri) - Cannaregio, Castello, Dorsoduro, San Marco, San Polo i Santa Croce. Wszystkie budynki w Wenecji są obsługiwane w dębowych i sosnowych smukłe pali, które są napędzane w głąb ziemi, aby stworzyć solidne podstawy. Gdy gleba jest podmokłe, bez wolnego tlenu, pale pozostanie silny i nie rozpadają. Miasto jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej popularnych miast na świecie, i jest zawsze podziwiany przez wielu turystów, którzy odwiedzają w ciągu roku. Istnieje wiele znanych zabytków i atrakcji weneckie do zobaczenia. Najważniejsze to Basilica San Marco (Bazylika Świętego Marka), ogromny kościół, który jest jednym z najbardziej znanych zabytków związanych z tym miastem;Piazza San Marco (plac San Marco), położony w samym sercu Wenecji i czule, o których mowa przez Napoleona jako "najlepszego salonu w Europie, Palazzo Ducale (Pałac Dożów), po prostu zapiera dech nabrzeże pałac i wspaniałym przykładem architektury gotyckiej, i Accademia Galeria ze wspaniałymi dziełami z 14 wieku do 18 wieku przez światowej sławy artystów, takich jak Bellini, Giorgione, Rosalba Carriera, Longhi, Picasso, Tintoretta, Tycjana, Veronese, Tycjana i wielu innych.